• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 23336 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 19 آبان 1395 - ساعت: 17:22

چاپ
ساکت: برای ارتقا اردوهای تیم ملی فوتبال از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنیم

ساکت: برای ارتقا اردوهای تیم ملی فوتبال از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنیم


رئیس سازمان تیم های ملی فوتبال گفت: سازمان تیم های ملی در تلاش است تا با هماهنگی کمیته های فدراسیون نسبت به ارتقا و بهره وری اردوها اقدام کند.

به گزارش میانخبر، محمد رضا ساکت، رئیس سازمان تیم‌های ملی گفت: در نشست امروز هیات رئیسه فدراسیون گزارش کاملی از روند برگزاری اردوهای تدارکاتی تیم های ملی ارائه کردم. در واقع در طول سه ماه (مهر- آبان- آذر) 4710 نفر روز اردو و کلاس آموزشی و مربیگری در محل کمپ تیم های ملی برگزار می شود که در این ارتباط تیم های فوتسال مردان، فوتبال ساحلی، فوتبال و فوتسال بانوان، دوره های مربیگری و آموزشی آقایان و بانوان برگزار شده است.

وی ادامه داد: با هماهنگی کمیته های فوتسال، بانوان، آموزش و فوتبال ساحلی نسبت به ارتقا بهره‌وری اردوها اقدامات لازم را انجام می دهیم. در واقع برای ارتقا اردوها از هیچ تلاشی دریغ نمی کنیم. همچنین طرح انجام اصلاحات و نوسازی زمین فوتبال ساحلی در حال انجام و با پیگیری هایی که از ماه ها قبل توسط علی کفاشیان و تاکیدات مهدی تاج صورت گرفته، پروژه ساختمان تیم های فوتسال در حال اجرا است.
رئیس سازمان تیم های ملی در پایان گفت: علیرغم محدودیت های جدی مالی، نوسازی مهمانسرای شماره یک نیز مرحله به مرحله پیش می رود و در حال انجام است.


منبع : فارس

مطالب مرتبط با : ساکت: برای ارتقا اردوهای تیم ملی فوتبال از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنیم
دیدگاه شما در مورد : ساکت: برای ارتقا اردوهای تیم ملی فوتبال از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنیم

ساکت: برای ارتقا اردوهای تیم ملی فوتبال از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنیم تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ