• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 23337 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 19 آبان 1395 - ساعت: 17:23

چاپ
آثار تربیتی نماز منجر به کاهش آسیب‌های اجتماعی می‌شود

آثار تربیتی نماز منجر به کاهش آسیب‌های اجتماعی می‌شود


رئیس ستاد اقامه نماز استان زنجان گفت: آثار تربیتی نماز منجر به کاهش آسیب‌های اجتماعی در جامعه می‌شود.

به گزارش میانخبر، سعید ناصری عصر امروز در همایش نقش نماز در کاهش آسیب‌های اجتماعی اظهار کرد: هدف از برگزاری همایش نقش نماز در کاهش آسیب‌های اجتماعی و اجرایی کردن پیام مقام معظم رهبری در اجلاس سراسری نماز بوده است.

وی با اشاره به اینکه نتایج این همایش به ستاد اقامه نماز کشوری که آذر ماه امسال در کرج برگزار می‌شود، ارائه می‌شود، اضافه کرد: نماز آثار تربیتی نماز در زندگی افراد بسیار موثر بوده و همین امر منجر به کاهش جرایم می‌شود.

رئیس ستاد اقامه نماز استان زنجان با تاکید بر استفاده از تجربیات افراد موفق در حوزه نماز در اشاعه و ترویج این فرهنگ دینی افزود: اگر آحاد جامعه نمازگزار واقعی شوند، ناهنجاری‌ اجتماعی بسیار کاهش پیدا می‌کند.

ناصری با اشاره به اینکه معنویت حاکم بر روح نماز موجب کاهش وقوع جرایم و آسیب‌های اجتماعی می‌شود، اضافه کرد: نماز در تحکیم و تقویت بنیان خانواده و ارتقای سلامت روانی و اجتماعی نقش بسزایی دارد.

وی با اشاره به اقدامات ستاد اقامه نماز استان زنجان در ارزیابی عملکرد دستگاه‌های اجرایی در بخش نماز افزود: تقدیر از دستگاه‌‎های برتر و فعالان نماز از جمله اقداماتی است که در راستای تشویق افراد به انجام این واجب دینی انجام گرفته است.

به گزارش فارس، در ارزیابی‌هایی که اخیرا توسط ستاد اقامه نماز کشور صورت گرفته است، 21 دستگاه اجرایی استان زنجان موفق به کسب مقام برتر در بین دستگاه‌های اجرایی کل کشور شده‌اند.


منبع : فارس

مطالب مرتبط با : آثار تربیتی نماز منجر به کاهش آسیب‌های اجتماعی می‌شود
دیدگاه شما در مورد : آثار تربیتی نماز منجر به کاهش آسیب‌های اجتماعی می‌شود

آثار تربیتی نماز منجر به کاهش آسیب‌های اجتماعی می‌شود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ