• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 23344 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 20 آبان 1395 - ساعت: 13:23

چاپ
لزوم استفاده از ایده‌های نخبگان در برنامه‌های توسعه شهر ایلام

لزوم استفاده از ایده‌های نخبگان در برنامه‌های توسعه شهر ایلام


شهردار ایلام بر لزوم استفاده از ایده نخبگان در عمران و توسعه این شهر تاکید کرد.

به گزارش میانخبر، اشاعه فرهنگ شهر و شهرنشینی و ادامه امور شهر از دغدغه‌های اصلی متولیان بوده است چنانچه در جهان اسلام نیز عالمانه به این مهم پرداخته شده و ایده‌های آرمانی و مدینه فاضله را برای شهرهای اسلامی پیش‌بینی شده است.

شهردار ایلام گفت: تامل و اندیشه در توسعه فرهنگ شهرنشینی در شهر‌ها می‌تواند نقش مهمی در عمران و آبادانی داشته باشد و شهر صرفا برای سکونت نیست بلکه پایه تمدن و زندگی مسالمت آمیز انسان‌ها در آن تجلی یابد

وی ادامه داد: خوشحالم به عنوان شهردار یک شهر جوان که مملو از تمدن و فرهنگ و بوده در حال تلاش هستم و شهر ایلام را مکانی امن برای زندگی و کسب فضائل اخلاقی می‌دانم.

این مسؤول اضافه کرد: بدیهی است که این آرزوی بزرگ و این باور انسانی با خود تکالیفی به همراه دارد که با تکلیف وظایف در جهان امروز به عهده نهادهای متعددی است که شهرداری یکی از این نهادها است.

محمدی در ادامه تصریح کرد: با وجود شخصیت‌های حقیقی و حقوقی اعم از نهادهای نظامی و امنیتی و سیاسی و نمایندگان مجلس، دانشگاهیان، فرهنگیان و هنرمندان می‌تواند امید به داشتن شهری انسان محور حافظ سنت‌های عظیم اسلامی داشت.

شهردار ایلام گفت: اگر چه سابقه شهر و شهرداری در ایلام به به یک قرن نمی‌رسد و دوری از پایتخت و کمبود اعتبارات و ... بر سر راه این شهر همواره وجود داشته است اما به مدد شهرداران گذشته اتفاقات مبارکی در ایلام رخ داده و خدمات چشم گیر و حائز اهمیتی اجرایی شده است.

محمدی تصریح کرد: نمایندگان مردم در شورای شهر ایلام کلید این شهر را با همه داشته‌ها و نداشته‌های آن به بنده سپرده و با وجود مشکلات متعدد و فراوان تعهد آبادانی آن را گرفته و می‌خواهم با صراحت و ظرافت ضمن تقدیر از حسن اعتماد مردم و نمایندگان مردم در شورای شهر و مدیریت ارشد استان این اتفاق مبارک را نه از حیث جایگاه شغلی که آن را در شهرهای صالح آباد، مهران و لومار تجربه داشته‌ام بلکه تکیه بر صندلی بزرگ نیک‌ نامانی که آوردن نامشان در این مجال مقدور نیست، می‌دانم.

شهردار ایلام گفت: این مسؤولیت را فرصت برای خدمتگذاری به مردم شریف ایلام به عنوان نقطه عطفی در زندگی خود می‌دانم و شرافتمندانه به خود و مردم وعده خدمت تا سر حد توان می‌دهم که امیدوارم این توان با مدد مردم و مسؤولین مضاعف شود.

وی افزود: ضمن احترام به ایده‌ها و عملکرد همکاران پیشین اتفاق امروز را فرصتی برای تحقق اهداف و ایده‌های مختلف که محصول تجربه و هم اندیشی با اهل فن و صاحب نظران و اساتید علوم انسانی می‌دانم.


منبع : فارس

مطالب مرتبط با : لزوم استفاده از ایده‌های نخبگان در برنامه‌های توسعه شهر ایلام
دیدگاه شما در مورد : لزوم استفاده از ایده‌های نخبگان در برنامه‌های توسعه شهر ایلام

لزوم استفاده از ایده‌های نخبگان در برنامه‌های توسعه شهر ایلام تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ