• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 23348 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 20 آبان 1395 - ساعت: 13:35

چاپ
توسعه خانه‌های بهداشت در روستاها

توسعه خانه‌های بهداشت در روستاها


معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: توسعه خانه‌های بهداشت در روستاها از برنامه‌های اولویت‌دار در طرح تحول سلامت بوده است.

به گزارش میانخبر، محمدرضا عبادیان ظهر امروز در در آیین کلنگ‌زنی 27 خانه بهداشت روستایی در روستای پیهان ملایر، سیستم بهداشت درمان را یکی از اساسی‌ترین برنامه‎‌های دولت و نظام مقدس جمهوری اسلامی دانست و اظهار کرد: مقام معظم رهبری بر توجه به حوزه بهداشت و درمان تاکید فراوان دارند.

وی توسعه بهداشت و سلامت در جامعه را باعث پویایی افراد در جامعه دانست و افزود: توجه به حوزه بهداشت و درمان و سیستم سلامت جامعه از همان ابتدای کار دولت تدبیر و امید به عنوان یک اولویت قرار گرفت.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی همدان با بیان اینکه ارائه خدمات مطلوب از مهمترین وظایف وزارت بهداشت و درمان است افزود: توسعه خانه‌های بهداشت در روستاها از برنامه‌های اولویت‌دار در طرح تحول سلامت بوده است.

وی با اشاره به اقدامات موثر انجام شده در حوزه درمان بیان کرد: امیدواریم در دو بخش بهداشت و درمان در آینده شاهد ارائه خدمات مطلوب‌تر به مردم در استان باشیم.

عبادیان با اشاره به نوسازی و ساخت 27 خانه بهداشت روستایی در ملایر گفت: کلنگ‌زنی این پروژه‌ها تحول خوبی در ارتقای خانه‌های بهداشتی روستایی ایجاد خواهد کرد.


منبع : فارس

مطالب مرتبط با : توسعه خانه‌های بهداشت در روستاها
دیدگاه شما در مورد : توسعه خانه‌های بهداشت در روستاها

توسعه خانه‌های بهداشت در روستاها تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ