• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 23350 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 20 آبان 1395 - ساعت: 13:37

چاپ
صنعتگران چاقو در زنجان برای ادامه فعالیت مشکلی ندارند

صنعتگران چاقو در زنجان برای ادامه فعالیت مشکلی ندارند


نماینده مردم ماهنشان، ایجرود در مجلس با تاکید بر اینکه راه برای ادامه فعالیت فعالان صنعت چاقو در زنجان همچنان باز است، گفت: تنها تفاوت به وجود آمده بعد از تصویب این لایحه، نیاز این فعالان به اخذ مجوزهای لازم است.

به گزارش میانخبر، حمل و نگهداری سلاح سرد در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: هر چند کلیات این طرح تصویب شده، ولی جزئیات طرح در حال پیگیری است.

وی با تاکید بر اینکه راه برای ادامه فعالیت فعالان صنعت چاقو در استان زنجان همچنان باز است، اضافه کرد: تنها تفاوت به وجود آمده بعد از تصویب این لایحه نیاز این فعالان به اخذ مجوزهای لازم است و این صنعتگران با مشکلی مواجه نمی‌شوند.

نماینده مردم ماهنشان، ایجرود و دهستان‌های بوغداکندی و قلتوق در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کلیات طرح ممنوعیت تولید، حمل و عرضه سلاح سرد مخالفان قابل توجهی هم داشته است، تصریح کرد: باید متوجه بود که مصوبه مورد همه مشکلات موجود را حل نخواهد کرد.

خاتمی با بیان اینکه کمیسیون تخصصی قول رفع مشکلات ناشی از تصویب کلیات طرح ممنوعیت تولید، حمل و عرضه سلاح سرد را برای صنعتگران استان زنجان داده است، ادامه داد: نگرانی‌های به وجود آمده در این حیطه به دلیل عدم اطلاع از ماهیت مصوبه مجلس است.

وی تاکید کرد: تولید کنندگان چاقو در استان زنجان به شرط اخذ مجوز‌های لازم و طی مراحل لازم هیچ مشکلی برای فعالیت خود نخواهند داشت.

نماینده مردم ماهنشان، ایجرود و دهستان‌های بوغداکندی و قلتوق با تاکید بر اینکه همه نمایندگان مجلس استان به کلیات طرح ممنوعیت تولید، حمل و عرضه سلاح سرد رای مخالف داده‌اند، ادامه داد: عدم حمایت نمایندگان مجلس استان از صنعتگران صحت ندارد.


منبع : فارس

مطالب مرتبط با : صنعتگران چاقو در زنجان برای ادامه فعالیت مشکلی ندارند
دیدگاه شما در مورد : صنعتگران چاقو در زنجان برای ادامه فعالیت مشکلی ندارند

صنعتگران چاقو در زنجان برای ادامه فعالیت مشکلی ندارند تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ