• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 23351 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 20 آبان 1395 - ساعت: 13:38

چاپ
برخی از اعضای شورا از فرآیند تائید مصوبات شورای شهر و شهرداری آگاهی ندارند

برخی از اعضای شورا از فرآیند تائید مصوبات شورای شهر و شهرداری آگاهی ندارند


فرماندار هشترود نسبت به سخنان اعضای شورای هشترود واکنش نشان داد و گفت: برخی از اعضای شورا از فرآیند تائید مصوبات شورای شهر و شهرداری آگاهی نداشته و در جهت توجیه هستند.

به گزارش میانخبر، حسن مستفید ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: سخنان رضانژاد عضو شورای شهر هشترود در رابطه با مصالحه فرماندار با تعاونی مسکن فرهنگیان کذب محض است و موحب تشویش اذهان عمومی شده است.

وی افزود: هنوز این عضو شورای شهر نمی‌داند مصالحه با اشخاص حقیقی و حقوقی در شهرداری با شهردار است و پس از تصویب شورای شهر به فرمانداری ارجاع می‌شود.

مستفید گفت: کمیته انطباق مصوبات شورا فقط مصوبات شورا را رد یا تائید می‌کند.

فرماندار هشترود ادامه داد: اگر برابر قانون و مقررات شهرداری باشد تایید و در صورت مغایرت رد می‌کند و به شورا ارجاع می‌دهد.

وی افزود: در صورت اصلاح مصوبات در شورا همان پروسه ادامه می‌یابد و در صورت اصرار بر مصوبه به شورای حل اختلاف استان ارسال می‌شود و نظریه شورای حل اختلاف قطعی و لازم الاجراست.

وی گفت: این دو سه مورد ادعای اعضای شورای شهر همان مسیر را طی کرده است.

مستفید در ادامه گفت: در مورد سخنان آقای محمد اکبری دیگر عضو شورای شهر مبنی بر 25 درصد کاهش تعرفه و قیمت کرایه تاکسی شهر همان مسیر را طی کرده و در شورای حل اختلاف استان در حال رسیدگی است.

وی گفت : فرمانداری در اسرع وقت رسیدگی کرده و فرآیند لازم را طی کرده تا به شورای حل اختلاف رسیده است و ادعای آقای اکبری هم کذب محض است.

مستفید افزود: اینها از فرآیند تائید مصوبات شورای شهر و شهرداری آگاهی نداشته و در جهت توجیه می‌باشند، پس از سه سال و اندی حتی مسیر تصویب مصوبه خود را نمی‌دانند و با این اعمال موجب عقب ماندگی شهر هم شده‌اند.

وی گفت: فرمانداری مبنی بر نشر اکاذیب بعضی اعضای شورای شهر هشترود حق شکایت خویش را محفوظ می‌داند.


منبع : فارس

مطالب مرتبط با : برخی از اعضای شورا از فرآیند تائید مصوبات شورای شهر و شهرداری آگاهی ندارند
دیدگاه شما در مورد : برخی از اعضای شورا از فرآیند تائید مصوبات شورای شهر و شهرداری آگاهی ندارند

برخی از اعضای شورا از فرآیند تائید مصوبات شورای شهر و شهرداری آگاهی ندارند تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ