• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 23355 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 20 آبان 1395 - ساعت: 13:43

چاپ
آخرین مهلت طرح بخشودگی دیرکرد جرایم رانندگی تا پایان آذرماه امسال است

آخرین مهلت طرح بخشودگی دیرکرد جرایم رانندگی تا پایان آذرماه امسال است


رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان جنوبی گفت: مهلت بخشودگی دیرکرد جرایم رانندگی معوق تا پایان سال 94، آذرماه امسال به پایان می‌رسد.

به گزارش میانخبر، علیرضا رضایی پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: براساس تبصره 20 قانون بودجه 95 در صورتی که مالکان وسایل نقلیه نسبت به پرداخت اصل جرایم معوق رانندگی خود تا پایان سال 94 اقدام کنند دو برابری دیرکرد آنها بخشوده می‌شود.

وی افزود: در این راستا و با پیش‌بینی‌های صورت گرفته، مالکان وسایل نقلیه تا آذرماه سال 95 اگر جرایم معوق راانندگی خود را تا پایان سال 94 پرداخت کنند می توانند از این تسهیلات این طرح استفاده کرده و به جای پرداخت جریمه دو برابری اصل مبلغ را بپردازند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان جنوبی با تاکید بر اینکه این مهلت به هیچ وجه تمدید نمی شود، یادآور شد: در صورتی که مالکان وسایل نقلیه در مهلت مقرر نسبت به پرداخت جرایم معوق خود اقدام نکنند به صورت خودکار و سیستمی جریمه دو برابری آنها مجدد اعمال می‌شود.

رضایی گفت: در راستای برخورد با رانندگانی که جرایم معوقشان زیاد شده به استناد تبصره هشت ماده قانون رسیدگی به تخلفات خودوری رانندگان که بیش از یک میلیون تومان جریمه دارد توسط ماموران پلیس راه و راهور در معابر درون و برون شهری توقیف و تا زمان پرداخت دیون معوق در پارکینگ متوقف می شود.

در پایان خاطرنشان کرد: مالکان وسایل نقلیه می توانند از طریق شماره 120 از مبلعغ جریمه خود مطلع یا با مراجعه به مراکز پلیس +10 و یا سایت اینترنتی پلیس راهور به نشانی www.rahvar120.ir نسبت به دریافت صورت وضعیت تخلفات رانندگی خود و پرداخت آن اقدام کنند.


منبع : فارس

مطالب مرتبط با : آخرین مهلت طرح بخشودگی دیرکرد جرایم رانندگی تا پایان آذرماه امسال است
دیدگاه شما در مورد : آخرین مهلت طرح بخشودگی دیرکرد جرایم رانندگی تا پایان آذرماه امسال است

آخرین مهلت طرح بخشودگی دیرکرد جرایم رانندگی تا پایان آذرماه امسال است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ