• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 23361 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 20 آبان 1395 - ساعت: 13:50

چاپ
کاهش 22 درصدی دانشجو در دانشگاه آزاد بروجرد

کاهش 22 درصدی دانشجو در دانشگاه آزاد بروجرد


معاون فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی بروجرد گفت: در سال تحصیلی جاری شاهد کاهش 22 درصدی دانشجو در این مرکز دانشگاهی هستیم.

به گزارش میانخبر، جعفر حیدری ظهر امروز در جلسه شورای اداری این شهرستان اظهار کرد: میانگین کاهش دانشجو در مراکز دانشگاهی آزاد کشور 34 درصدی است، حال آنکه این آمار در دانشگاه آزاد بروجرد با توجه به برنامه‎ریزی‎های انجام شده 22 درصد است.

وی عنوان کرد: دغدغه بسیاری از واحدهای دانشگاهی آزاد سراسر کشور کاهش بودجه و اعتبار با توجه به گاهش تعداد دانشجویان است، اما در دانشگاه آزاد اسلامی بورجرد برنامه‎ریزی‎هایی با هدف کسب درآمد و بودجه از راه‎هایی غیر از شهریه دانشجویی صورت گرفته است.

معاون فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی بروجرد با اشاره به اقدامات فرهنگی صورت گرفته در این مرکز دانشگاهی بیان کرد: برخی از این اقدامات در حوزه دانشجویی شامل تشکیل کارگاه‎های آموزشی، کانون‎های فرهنگی، تشکل‎های اسلامی-سیاسی، برگزاری بزرگداشت مناسبت‎های ملی و مذهبی و مسابقات مختلف است.

حیدری تاکید کرد: سال گذشته از مجموع 80 اثر هنری ارسال شده به جشنواره هنری استان لرستان بالغ بر 60 اثر از دانشگاه آزاد اسلامی بروجرد به این جشنواره ارسال شده بود.

وی خاطر نشان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد در مسابقات قرآن و عترت سال تحصیلی95-94 از مجموع بیش از 40 شرکت کننده موفق به کسب 15 رتبه استانی شد و در مرحله بعدی برگزیدگان در مسابقات کشوری حضور یافتند.

معاون فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی بروجرد به برخی مقام‎های کسب شده توسط دانشجویان این دانشگاه در مسابقات مختلف اشاره و عنوان کرد: کسب رتبه نخست قرائت و دو مقام دوم و سوم حفظ قرآن در کشور و مقام نخست نشریات دانشجویی از جمله عناوین به دست آمده است.

حیدری در ادامه به فعالیت‎های فرهنگی در حوزه اساتید دانشگاه آزاد اسلامی بورجرد اشاره و تصریح کرد: برگزاری کارگاه‎های آموزشی با رویکرد فرهنگی، ایجاد فضایی به منظور سخنرانی اساتید با این رویکرد و مشارکت جدی اساتید در فعالیت‎های هنری، فرهنگی و علمی با دانشجویان برخی از این اقدامات است.

وی با اشاره به اینکه نقش دانشگاه آزاد اسلامی بروجرد در حوزه فرهنگی این شهرستان بر کسی پوشیده نیست، اظهار کرد: در این زمینه اقدامات مشترکی با ادارات و نهادهای فرهنگی صورت گرفته است.

معاون فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی بروجرد گفت: این دانشگاه در فضای مجازی نیز گام‎های مثبتی برداشته است که از آن جمله می‎توان به ایجاد چند وب سایت و راه‎اندازی کانال تلگرامی ضیافت اندیشه اشاره کرد، همچنین راه‎اندازی 5 کانال تلگرامی دیگر نیز در دستور کار این واحد دانشگاهی قرار دارد.


منبع : فارس

مطالب مرتبط با : کاهش 22 درصدی دانشجو در دانشگاه آزاد بروجرد
برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
  • جمعه 05 آذر 1395 - 19:49 هادی

    اعتقاد دانشگاه آزاد: دانشجو = پول. والسلام. خداوند ان شاءالله این وضعیت رو ازبین ببره.

    پاسخ به نظر
    + 0 - 0
دیدگاه شما در مورد : کاهش 22 درصدی دانشجو در دانشگاه آزاد بروجرد

کاهش 22 درصدی دانشجو در دانشگاه آزاد بروجرد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ