• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 23364 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 20 آبان 1395 - ساعت: 13:58

چاپ
وضعیت جوی زنجان طی چند روز آینده ابری همراه با وزش باد خواهد بود

وضعیت جوی زنجان طی چند روز آینده ابری همراه با وزش باد خواهد بود


کارشناس پیش‌بینی جوی اداره کل هواشناسی استان زنجان وضعیت جوی استان را طی دو روز آینده همراه با افزایش ابر و وزش باد پیش‌بینی کرد و گفت: دمای این بازه زمانی هم تغییر چندانی نمی‌کند.

به گزارش میانخبر، وضعیت جوی استان زنجان را برای امروز بعد از ظهر همراه با افزایش ابر پیش‌بینی و اظهار کرد:‌ وزش باد دیگر پدیده جوی این بازه زمانی خواهد بود.

وی وضعیت جوی فردا را برای استان زنجان هم به روال امروز دانست و اضافه کرد: وزش باد و افزایش چند درجه‌ای دما از پدیده‌های غالب این روز پیش‌بینی‌ شده است.

کارشناس پیش‌بینی جوی اداره کل هواشناسی استان زنجان دمای فعلی شهر زنجان را 16 درجه بالای صفر اعلام و تصریح کرد: این دما در مقایسه با روز گذشته دو درجه افزایش یافته است.

ملایی نوسان دمایی شهر زنجان را طی 24 ساعت گذشته 18 درجه عنوان کرد و ادامه داد: دمای این بازه زمانی در شهر زنجان بین یک درجه زیر صفر و 17 درجه بالای صفر در نوسان بوده است.

وی از ثبت دمای یک درجه زیر صفر در شهر زنجان طی روز گذشته به عنوان سردترین دمای استان خبر داد و ابراز کرد: بالاترین دمای این بازه زمانی هم با 21 درجه بالای صفر از آب‌بر گزارش شده است.

شایان ذکر است، خیرآباد یکی از مناطق استان زنجان است، همواره یکی از پایین‌ترین دماها را در سطح کشور دارد و طی 24 ساعت هم دمای زیر صفر را پشت سر گذاشته است.


منبع : فارس

مطالب مرتبط با : وضعیت جوی زنجان طی چند روز آینده ابری همراه با وزش باد خواهد بود
دیدگاه شما در مورد : وضعیت جوی زنجان طی چند روز آینده ابری همراه با وزش باد خواهد بود

وضعیت جوی زنجان طی چند روز آینده ابری همراه با وزش باد خواهد بود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ