• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 23366 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 20 آبان 1395 - ساعت: 14:10

چاپ
پرده‌برداری از خیابان شهید اعلمی در اردبیل

پرده‌برداری از خیابان شهید اعلمی در اردبیل


در پاسداشت شهید شاخص ورزش کشور از خیابان و تابلوی شهید اسماعیل اعلمی در اردبیل پرده‌برداری و رونمایی شد.

به گزارش میانخبر، در مراسمی که پیش از ظهر امروز در اردبیل برگزار شد به همت شورای شهر و شهرداری اردبیل خیابان هلال احمر به نام خیابان شهید اسماعیل اعلمی نامگذاری شد تا با پرده‌برداری از تابلوی این خیابان به صورت رسمی این مسیر ترددی مردم به نام خیابان شهید اسماعیل اعلمی نامگذاری شود.

در این مراسم شهردار اردبیل با پاسداشت یاد و خاطره شهیدان افزود: شهید اعلمی از شهدای ورزشکاری است که تمام افتخارات دوران ورزشی خود را در جهاد با دشمن رها کرد و اینبار در جهاد با نفس و غلبه بر دشمنان خود توانست مدال افتخار جاودانه برای خود به ثبت برساند.

حمید لطف‌اللهیان تصریح کرد: ما امروز افتخار می‌کنیم که شهید شاخص ورزش کشور در سال 95 شهید اعلمی است که با جهاد در راه خدا و رسیدن به مقام رفیع شهادت برای این مرز و بوم افتخاری ابدی کسب کردند.

وی با بیان اینکه شهدا سرمایه‌های معنوی این کشور هستند که باید چنین ذخایر معنوی را غنیمت شمرده و آنها را پاس بداریم، ادامه داد:این افتخار و عزت برای همیشه به نام ایرانیان به ثبت رسیده است که بهترین فرزندان و سرمایه‌های خود را تقدیم نظام اسلامی کردند.

در این مراسم عضو شورای شهر اردبیل با بیان اینکه شهیدان با جهاد واقعی خود برای ایران اسلامی صیانتی مادی و معنوی ایجاد کردند، تصریح کرد: ما همواره به وجود شهدایی همچون شهید اعلمی که در عرصه ورزش، ایثار، جهاد و شهادت نمونه است افتخار می‌کنیم.

رحیم آقازاده حرکت ارزشمند شورا و شهرداری را در پاسداشت و زنده نگه داشتن نام و یاد شهدا حرکتی ارزشمند توصیف کرد و گفت: همه ما به وجود چنین سرمایه‌های معنوی افتخار می‌کنیم.


منبع : فارس

مطالب مرتبط با : پرده‌برداری از خیابان شهید اعلمی در اردبیل
دیدگاه شما در مورد : پرده‌برداری از خیابان شهید اعلمی در اردبیل

پرده‌برداری از خیابان شهید اعلمی در اردبیل تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ