• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 23370 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 20 آبان 1395 - ساعت: 14:15

چاپ
کشف شورولت 10 میلیاردی قاچاق در البرز/ مامور وظیفه‌شناس پلیس رشوه متهمان را رد کرد

کشف شورولت 10 میلیاردی قاچاق در البرز/ مامور وظیفه‌شناس پلیس رشوه متهمان را رد کرد


مدیرکل تعزیرات حکومتی استان البرز از کشف یک خودرو لوکس 10 میلیارد ریالی قاچاق در این استان خبر داد.

به گزارش میانخبر، چند روز قبل و به دنبال دریافت گزارش‌هایی مبنی بر انبار تعدادی تجهیزات رایانه‌ای قاچاق، پرونده‌ای در این اداره کل تشکیل شد.

وی افزود: پس از اتمام تحقیقات میدانی ماموران تعزیرات حکومتی که با همکاری ماموران نیروی انتظامی و پلیس فتا انجام شد، دادیار دادسرای کرج حکم ورود به یک واحد مسکونی در منطقه مهرشهر برای توقیف کالاهای قاچاق را صادر کرد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان البرز تصریح کرد: پس از ورود ماموران به این محل و بازرسی‌های معمول و ضبط و جمع‌آوری تجهیزات رایانه‌ای قاچاق، یکی از ماموران پلیس با هوشیاری متوجه وجود یک خودرو شورولت با پلاک مناطق آزاد در پارکینگ این واحد شد.

مختاری گفت: ماموران پلیس بلافاصله تحقیقات را برای تشخیص اصالت مدارک خودروی فوق در همان محل آغاز کردند و مشخص شد که این خودروی لوکس نیز به صورت قاچاق وارد کشور شده است.

وی بیان داشت: در حین انجام وظیفه ماموران پلیس، یکی از متهمان قصد پرداخت رشوه 50 میلیون‌ ریالی به آنها را داشت که این بار نیز ماموران وظیفه‌شناس پلیس با رد پیشنهاد رشوه، این کار را نیز در پرونده متهمان ثبت کردند.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان البرز افزود: در این پرونده دو متهم دستگیر و سه پرونده جداگانه برای آنها در مراجع قضایی صلاحیت‌دار گشوده شد که عبارت بود از ورود تجهیزات رایانه‌ای قاچاق، ورود خودروی لوکس قاچاق و بالاخره تلاش برای پرداخت رشوه به مامور پلیس در حین انجام وظیفه.

مختاری با تاکید بر اینکه دستگاه‌های اطلاعاتی، نظارتی، بازرسی در استان البرز با تمام توان برای برخورد با پدیده شوم قاچاق کالا و ارز در تلاش هستند، گفت: کوتاهی و غفلت در این زمینه پذیرفتنی نیست، چرا که به اقتصاد ملی، تولیدکننده داخلی و در نهایت مردم ما آسیب‌های جبران‌ناپذیری را وارد می‌کند.

وی در پایان از شهروندان البرزی خواست تا در صورت مشاهده هرگونه کالای قاچاق در واحدهای صنفی و یا موارد مشکوک، موضوع را به نهادهای مسؤول اطلاع دهند.


منبع : فارس

مطالب مرتبط با : کشف شورولت 10 میلیاردی قاچاق در البرز/ مامور وظیفه‌شناس پلیس رشوه متهمان را رد کرد
دیدگاه شما در مورد : کشف شورولت 10 میلیاردی قاچاق در البرز/ مامور وظیفه‌شناس پلیس رشوه متهمان را رد کرد

کشف شورولت 10 میلیاردی قاچاق در البرز/ مامور وظیفه‌شناس پلیس رشوه متهمان را رد کرد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ