• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 23388 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 20 آبان 1395 - ساعت: 14:34

چاپ
هر دولتی که در آمریکا روی کار می‌آید باید به تعهدات خود در برابر برجام پایبند باشد

هر دولتی که در آمریکا روی کار می‌آید باید به تعهدات خود در برابر برجام پایبند باشد


رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به تایید برجام در سازمان ملل متحد گفت: با توجه به این موضوع در دولتی که در آمریکا روی کار آید باید مسؤولیت‌پذیر بوده و در عمل خود باید به آن تعهد داشته باشد.

به گزارش میانخبر، علاءالدین بروجردی ظهر امروز در حاشیه بازدید از مرز شلمچه در جمع خبرنگاران با اشاره به نتیجه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا اظهار کرد: بعید است که ترامپ همان فرد دوران تبلیغات باشد، ولی همان‌گونه که مقام معظم رهبری تکلیف را مشخص کردند، در صورت پاره کردن برجام توسط آنها ما نیز آن را به آتش می‌کشیم.

وی با اشاره به تایید برجام در سازمان ملل متحد افزود: با توجه به این موضوع در دولتی که در آمریکا روی کار آید باید مسؤولیت‌پذیر بوده و در عمل خود باید به آن تعهد داشته باشد.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به ظلم بزرگ نظام استبدادی در حق جامعه جهانی تصریح کرد: جنایات و ظلم نظام استبداد در برابر مردم فلسطین، عراق و افغانستان نشان‌گر این است که انتظار چندانی از آنها وجود ندارد.

بروجردی با اشاره به شمار مجروحان و کشته‌شدگان و شهدای درگیری‌ها در این کشورها تصریح کرد: نظام استکبار و استبداد پایه‌گذار و موسس این جنایات بوده و امروز نیز آل‌سعود در حال ادامه دادن آن است ولی بدون شک این رژیم بدون حمایت‌های آمریکا نمی‌تواند دست به این اقدامات بزند.

وی با اشاره به کمک‌های تسلیحاتی و حمایتی خود از آل‌سعود گفت: امید است که جامعه جهانی با دست رد خوردن به سینه مستکبران و آمریکایی‌ها نفس راحتی را بکشد.


منبع : فارس

مطالب مرتبط با : هر دولتی که در آمریکا روی کار می‌آید باید به تعهدات خود در برابر برجام پایبند باشد
دیدگاه شما در مورد : هر دولتی که در آمریکا روی کار می‌آید باید به تعهدات خود در برابر برجام پایبند باشد

هر دولتی که در آمریکا روی کار می‌آید باید به تعهدات خود در برابر برجام پایبند باشد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ