• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 23406 - تاریخ انتشار : جمعه 21 آبان 1395 - ساعت: 17:56

چاپ
سلطانی‌فر با روحیه خاصش می‌تواند به ورزش کمک کند/ نگاه‌های خارج از شورای شهر تهران تفرقه‌آمیز است

سلطانی‌فر با روحیه خاصش می‌تواند به ورزش کمک کند/ نگاه‌های خارج از شورای شهر تهران تفرقه‌آمیز است


عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه نگاه‌های خارج از شورای شهر تهران تفرقه‌آمیز و مشوش‌آلود است، گفت: عده‌ای می‌کوشند تا جنجال‌های شورای شهر اول در شورای شهر چهارم تکرار شود.

به گزارش میانخبر، درباره وزیر جدید ورزش و جوانان و احتمال تغییر سیاست‌های این وزارتخانه گفت: توان آقای گودرزی به اندازه کارهای انجام شده در این وزارتخانه بود، اما جنس وزارتخانه ورزش و جوانان متفاوت‌تر از دیگر وزارتخانه‌هاست.

وی با اظهار امیدواری اینکه سلطانی‌فر با توجه به سابقه قائم‌مقامی‌اش در وزارت ورزش و جوانان می‌تواند اقدام‌های مثبتی انجام دهد، افزود: سلطانی‌فر روحیه خاصی دارد و می‌تواند آشتی ملی را در ورزش ایران به وجود آورد.

عضو شورای شهر تهران اظهار داشت:‌ امسال افرادی مانند رضا مهمان‌دوست، هادی ساعی، حسین رضازاده و محمد دادکان که علم، توانایی و تجربه را توأم با هم دارند، می‌تواند در صورت ورود به ورزش، کمک‌کننده به آن باشند.

وی تصریح کرد: همه ما ایران و اهتزاز پرچم آن را دوست داریم و می‌خواهیم ورزش کشورمان به جایگاه واقعی که حق آن است برسد، هر چند که در المپیک اخیر موفق نبودیم.

کاشانی خاطرنشان کرد: همه ما باید تلاش کنیم ورزش ایران به جایگاه واقعی خود برسد.

وی درباره نگاه‌های سیاسی موجود در شورای شهر تهران گفت: این نگاه به شورای شهر تهران بازنمی‌گردد بلکه نگاه‌های سیاسی بیرون از آن این موضوع را تشدید می‌کند.

این عضو شورای شهر تهران افزود:‌ من تجربه سه دوره عضویت در شورای شهر تهران را به واسطه لطف رأی مردم داشتم و با اینکه تجربه حضور افرادی نظیر آقایان مسجد جامعی و نجفی و خانم ابتکار و همکاری با آنها را داشته‌ام، اما هیچ‌گاه مشکلات فعلی شورای شهر چهارم تهران را در آن دوره از شوراها ندیدیم و اتفاق خاصی در آن دوران رخ نداد.

وی خاطرنشان کرد: روزی که اعضای شورای شهر تهران خدمت مقام معظم رهبری رسیدند، ایشان فرمودند که نمونه و الگوی مدیریتی آقای چمران در شورای شهر تهران می‌تواند مورد استفاده دیگران قرار گیرد.

کاشانی با بیان اینکه نگاهی که از خارج شورای شهر تهران به آن وجود دارد، باعث تفرقه، مشوش‌آلود و القاکننده شورای شهر اول است در صورتی که عملا اینگونه نیست، تصریح کرد: کار توسط شورای شهر چهارم هم‌اکنون در حال انجام است.

وی اظهار داشت: تشویش اذهان و بحث فیش‌های نجومی هیچ سودی برای کشور و جوانان ایران ندارد، هر چند که عده‌ای می‌خواهند خطاهای رخ داده برای فیش‌های نجومی را به شورای شهر تهران ربط داده و بگویند که در آنجا هم چنین رویه‌ای وجود دارد.

این عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه خطاها همواره خطاست و مبارزه با آن هیچ فرقی نمی‌کند، افزود: همانطور که معاون اول رئیس‌جمهور فرمودند کار بد، بد است و باید با آن مبارزه کرد، من اعلام می‌کنم که این مبارزه نباید تبعیض‌آمیز باشد.

کاشانی گفت: نگاه‌های بیرونی خارج از شورای شهر چهارم معتقد است که اگر خطایی در دولت یازدهم رخ داد، می‌توان با اندکی سیاسی‌کاری مشابه آن را در بین اصولگرایان پیدا کرد، در حالی که این روش صحیح نیست و باید با متخلف اعم از اصولگرا و اصلاح‌طلب مقابله صورت گیرد.

وی تصریح کرد:‌در ورزش، هنر، دولت و شورا و هر جایی که فسادی رخ می‌دهد، باید با شدیدترین وجه با متخلفین برخورد شود، چرا که با این کار، جوانان علاقمند به ایران شدت عشق‌شان به کشور بیشتر شده و بهتر و قوی‌تر می‌توانند پای آرمان‌ها و اهداف انقلاب اسلامی ایران ایستادگی کنند.


منبع : فارس

مطالب مرتبط با : سلطانی‌فر با روحیه خاصش می‌تواند به ورزش کمک کند/ نگاه‌های خارج از شورای شهر تهران تفرقه‌آمیز است
دیدگاه شما در مورد : سلطانی‌فر با روحیه خاصش می‌تواند به ورزش کمک کند/ نگاه‌های خارج از شورای شهر تهران تفرقه‌آمیز است

سلطانی‌فر با روحیه خاصش می‌تواند به ورزش کمک کند/ نگاه‌های خارج از شورای شهر تهران تفرقه‌آمیز است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ