• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 23413 - تاریخ انتشار : جمعه 21 آبان 1395 - ساعت: 18:19

چاپ

فانی بعد از کناره گیری از وزرات آموزش و پرورش کجا رفت؟


معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش بیان داشت: روز گذشته آقای آشتیانی رای اعتماد مجلس را گرفت و همه معاونان آموزش و پرورش هم به دنبال اجرای برنامه هایی خواهند بود ه از سوی ایشان ارائه شده و مجلس به آنها رای داده است.

به گزارش میانخبر، در خصوص تغییرات صورت گرفته در وزارت آموزش و پرورش اظهار داشت: در حال حاضر همه معاونان آقای فانی مشغول کار هستند و بنده نیز مانند بقیه به کار خود ادامه می دهم.

وی همچنین گفت: سیاستهای کلان با توجه به برنامه هایی که به مجلس ارائه شده است اجرا می شود چرا که مجلس به برنامه رای اعتماد داده و این برنامه تعیین کننده سیاستهای کلی آموزش و پرورش خواهد بود از طرف دیگر قطعاً افراد هم در راستای این سیاست به کار گرفته می شوند.

معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش بیان داشت: آقای آشتیانی رای اعتماد مجلس را گرفت و همه معاونان آموزش و پرورش هم به دنبال اجرای برنامه هایی خواهند بود که از سوی ایشان ارائه شده و مجلس به آنها رای داده است.

زرافشان در خصوص حضور یا عدم حضور آقای فانی در آموزش و پرورش گفت: دکتر فانی عضو هیئت علمی دانشگاه تربیت مدرس بوده و همانطور که پیش از این به تدریس در دانشگاه ها مشغول بودند، از این به بعد هم به شغل خود ادامه می دهد؛ وی در طول دوران وزارت خود، ساعات موظفی خود در دانشگاه تربیت مدرس را داشتند و در حال حاضر هم در دانشگاه تربیت مدرس مشغول تدریس هستند.


منبع : دانا

مطالب مرتبط با : فانی بعد از کناره گیری از وزرات آموزش و پرورش کجا رفت؟
دیدگاه شما در مورد : فانی بعد از کناره گیری از وزرات آموزش و پرورش کجا رفت؟

فانی بعد از کناره گیری از وزرات آموزش و پرورش کجا رفت؟ تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ