• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 23441 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 27 آبان 1395 - ساعت: 12:07

چاپ

هاشمی با طرح ادعای کسب اجازه از رهبری برای آزادی فرزندش کار اشتباهی کرد


نماینده مردم فریمان در مجلس با اشاره به این که بعضی افراد ناتوانی خود را در حوزه‌های اداری و اجرایی منتسب به مقام معظم رهبری می‌کنند، گفت که هاشمی رفسنجانی با طرح ادعای کسب اجازه از رهبری برای آزادی فرزندش کار اشتباهی کرده است.

به گزارش میانخبر، سیداحسان قاضی‌زاده هاشمی نماینده مردم فریمان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی «پویا» با اشاره به تکذیب ادعای هاشمی رفسنجانی مبنی بر کسب اجازه از مقام معظم رهبری برای آزادی مهدی هاشمی از سوی دادستان تهران گفت: تنها مقامی که اجازه اظهارنظر از وضعیت یک زندانی را دارد مقام قضایی است.

وی افزود: با توجه به اینکه اظهارات هاشمی رفسنجانی از سوی دادستان تهران تکذیب شده است برای من هم جای تعجب دارد که این موضوع مرتبا در فضای کشور تکرا رمی‌شود.

قاضی‌زاده با بیان اینکه متاسفانه در کشور شاهد آن هستیم که بعضی افراد ناتوانی خود را در حوزه‌های اداری و اجرایی منتسب به مقام معظم رهبری می‌کنند، تصریح کرد: هیچگاه مقام معظم رهبری در چنین سطحی درباره آزادی یک فرد اظهار نظر نکرده‌اند و نسبت دادن این موضوع به بالاترین جایگاه فکری، اعتقادی و سیاسی کشور کار پسندیده‌ای نیست و به نظر من کار اشتباهی است.

نماینده مردم فریمان در مجلس گفت: مقام معظم رهبری بارها فرموده‌اند که مواضع‌شان را صریح و شفاف در تریبون رسمی اعلام می‌کنند و تاکنون به چنین موضوعاتی ورود نکرده‌اند.


منبع : تسنیم

مطالب مرتبط با : هاشمی با طرح ادعای کسب اجازه از رهبری برای آزادی فرزندش کار اشتباهی کرد
دیدگاه شما در مورد : هاشمی با طرح ادعای کسب اجازه از رهبری برای آزادی فرزندش کار اشتباهی کرد

هاشمی با طرح ادعای کسب اجازه از رهبری برای آزادی فرزندش کار اشتباهی کرد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ