• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
ویژه شانزدهمین یادواره شهدای شهرستان میاندورود

کد خبر : 2347 - تاریخ انتشار : دوشنبه 16 تیر 1393 - ساعت: 14:28

چاپ
ستاد یادواره شهدا ستاد خودجوش و مردمی است

مسئول برگزاری پانزدهمین یادواره شهدای میاندرود گفت:

ستاد یادواره شهدا ستاد خودجوش و مردمی است


طالبی ستاد یادواره شهدا را ستاد خودجوش و مردمی دانست و افزود: ستاد هر چه مردمی تر باشد ماندگاریش بیشتر است و این بدان معنا نیست که از ظرفیتهای ادارات و نهادها استفاده نشود.

به گزارش میانخبر ، علی طالبی مسئول برگزاری یادواره شهدای میاندرود در گفتگو با ما گفت: یادواره شهدای میاندرود در روز سوم مهر همزمان با هفته دفاع مقدس و شهادت امام جوادالا ئمه برگزار می شود.

وی از تشکیل کمیته های مختلف برای برگزاری این مراسم بویژه کمیته فرهنگی خبر داد و گفت: کمیته فرهنگی از کمیته های مهم و اولویت دار ما در جهت برگزاری یادواره و پاسداشت فرهنگ ایثار و شهادت می باشد.

طالبی با اشاره به نامگذاری سال جدید توسط مقام معظم رهبری افزود: اهمیت و اولویت فرهنگ از اقتصاد هم بیشتر است به همین خاطر با الویت قرار دادن کارهای فرهنگی بدنبال انجام کارهای تاثیرگذار هستیم.

وی خاطر نشان کرد: همه ما تکلیف داریم در کشور امام زمان جهت ارج نهادن به مقام شهدا، پاسداشت یاد و خاطره شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه تلاش کنیم و این فرهنگ را به نسل جوان ترویج دهیم.

طالبی با تاکید بر اینکه دوام و اثر بخشی نظام به فرهنگ ایثار و شهادت بستگی دارد اظهار داشت: همه باید در راستای برگزاری این یادواره کمک کنند.

وی ستاد یادواره شهدا را ستاد خودجوش و مردمی دانست و افزود: ستاد هر چه مردمی تر باشد ماندگاریش بیشتر است و این بدان معنا نیست که از ظرفیتهای ادارات و نهادها استفاده نشود.

وی برگزاری مراسم تاسوعا و عاشورا در میاندرود که هر سال باشکوهتر از سالهای گذشته انجام می شود را نشان عشق و دلدادگی مردم به اهل بیت دانست که یکی از دلایل باشکوه شدن آن مردمی بودن این مراسم است.

مسئول برگزاری پانزدهمین یادواره شهدای میاندرود گفت: تلاش می کنیم از همه نخبگان بویژه جوانان و ظرفیتهای شهرستان برای برگزاری هر چه بهتر این مراسم استفاده کنیم.مطالب مرتبط با : ستاد یادواره شهدا ستاد خودجوش و مردمی است
دیدگاه شما در مورد : ستاد یادواره شهدا ستاد خودجوش و مردمی است

ستاد یادواره شهدا ستاد خودجوش و مردمی است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ