• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 23488 - تاریخ انتشار : جمعه 28 آبان 1395 - ساعت: 12:25

چاپ

شجاعی:لیلا رجبی و همسرش را هیچ‌وقت نمی‌بخشم


کارشناس دو و میدانی ایران گفت: منطق می‌گوید حدادی شاید در آسیا مدال بگیرد اما در مسابقات جهانی و المپیک خیر.

به گزارش میانخبر، کارشناس دو و میدانی ایران گفت: منطق می‌گوید حدادی شاید در آسیا مدال بگیرد اما در مسابقات جهانی و المپیک خیر.

احسان مهاجرشجاعی در گفت‌وگو با میزان، در مورد شرایط فعلی دو و میدانی اظهار داشت: انتخابات فدراسیون برگزار شد و کیهانی با وعده‌هایی که داد رأی آورد اما تاکنون به هیچ‌کدام از آنها جامه عمل نپوشانده است. وی سال گذشته بهانه‌اش المپیک بود و گفت روی ورزشکاران المپیکی تمرکز کرده‌ایم که علیرغم این صحبت‌ها بدترین نتیجه را مشاهده کردیم. حالا چه بهانه‌ای دارد؟

وی در مورد اعضای فدراسیون گفت: افرادی که وارد فدراسیون شده‌اند سابقه تخصصی مناسبی ندارند، بعضی‌ها هم سابقه آکادمیک دارند اما در بخش اجرایی ضعیف هستند.

کارشناس دو و میدانی ایران ادامه داد: به طور نمونه علی گرزی به عنوان نایب رئیس فدراسیون انتخاب شده است. من نمی‌دانم وزارت ورزش بر چه اساسی حکم‌ها را امضا کرده است؟ علی گرزی، رئیس هیئت زنجان بود؛ آیا رزومه این فرد قابل قبول بوده که این سمت را عهده‌دار شده است؟

وی با اشاره به طرح استعدادیابی فدراسیون تأکید کرد: یک سری چیزها فقط شعار و وقت تلف کردن است. این بار هم کیهانی بحث استعدادیابی را بهانه کرده و زمان را هدر می‌دهد.

مهاجرشجاعی درباره انتخاب اعضای هیئت رئیسه فدراسیون تصریح کرد: افرادی را به عنوان هیئت رئیسه معرفی کرده‌اند. شنیده‌ام برای یزدانی، شهردار منطقه یک کارت کمیته المپیک صادر کرده‌اند که این موضوع خود یک تخلف به شمار می‌رود، تا زمانی که وزیر ورزش امضا نکند هیچ چیز قانونی نیست.

ملی‌پوش سابق دو و میدانی در خصوص وضعیت باشگاه‌ها و حقوق ورزشکاران گفت: کیهانی می‌گفت من 5، 6 باشگاه جذب می‌کنم اما محقق نشد. اکنون هم که حقوق ورزشکاران را قطع کرده است و گفته که دو و میدانی‌کاران هزینه‌های خود را باید از باشگاه‌ها تأمین کنند. آیا اصلاً باشگاهی هست که ورزشکاران از طریق آن حقوق بگیرند؟

دبیر پیشین فدراسیون دو و میدانی با گلایه از صحبت‌های کیهانی در مورد خرج شدن بودجه فدراسیون توسط وی تصریح کرد: به من خبر رسیده که رئیس فدراسیون در کنفرانس‌ها اعلام کرده زمانی که من سرپرست فدراسیون بودم 90 درصد بودجه را خرج کرده‌ام. اگر بار دیگر این حرف تکرار شود شکایت می‌کنم.

وی افزود: کل بودجه 3 میلیارد تومان بود که حدود یک و نیم میلیارد تومان بدهی داشتیم؛ همچنین چندین مسابقه آسیایی، جهانی و اعزام هم داشتیم. به این ترتیب 250 میلیون تومان در حساب فدراسیون باقی ماند. کیهانی همه جا اعلام کرده که حدود دو میلیارد تومان از اسپانسر پول گرفته است. اگر اسپانسر این‌قدر هزینه کرده و به قول خود رئیس فدراسیون دو میلیارد هم از وزارت ورزش اعتبار گرفتیم. پس بودجه دو برابر شده است. بنابراین این پول‌ها کجا هزینه شده است؟ اردوها که تعطیل است، اعزام ها هم که به اندازه زمان ما نیست. پس بودجه در چه موردی هزینه شده است؟

مهاجرشجاعی با توجه به مربیگری حسین شایان اظهار داشت: حسین شایان نه ایده‌ای دارد، نه برنامه‌ای. زمان ما می‌خواستیم شایان را اخراج کنیم. نکته قابل توجه این است که حسین شایان وقتی عضو سازمان تیم ملی است نمی‌تواند مربیگری کند؛ من مطمئن هستم کیوان قنبرزاده هم راضی به این موضوع نیست و با اجبار قبول کرده چون شایان عضو سازمان تیم‌های ملی است و قنبرزاده می‌تواند از امتیازاتش استفاده کند. آیا حسین شایان تاکنون حتی در رده جوانان شاگردی داشته که اکنون مربیگری یک ملی‌پوش را به او محول کرده‌اند؟

کارشناس دو و میدانی در پاسخ به این سؤال که آیا احسان حدادی می‌تواند به روزهای اوج خود بازگردد، گفت: منطق می‌گوید حدادی شاید در آسیا مدال بگیرد اما در مسابقات جهانی و المپیک خیر. احسان حدادی باید با جوانمردی و مردانگی کنار بکشد، پولی که هزینه حدادی می‌شود، اگر روی 5 ورزشکار دیگر سرمایه‌گذاری شود در 6 سال آینده به جای یک مدال حداقل 4 مدال کسب می‌کنیم.

وی با اشاره به اتفاقات المپیک 2016 ریو خاطرنشان کرد: در المپیک موضوعی پیش آمد که همه گفتند احسان مهاجرشجاعی به لیلا رجبی گفته «بی‌غیرت» و توهین‌های زیادی به من شد در صورتی که من به هیچ عنوان این حرف را نزدم و پیمان و لیلا رجبی جوی ایجاد کردند که چهره‌ای کاذب برای خودشان درست کنند. من این دو نفر را هیچ وقت نمی‌بخشم و به خدا واگذار می‌کنم.

مهاجرشجاعی در پایان گفت: روزهای خوبی برای دو و میدانی نمی‌بینم. مجمع تشکیل نشده است وزارت ورزش باید رسیدگی کند. با این وضعیت می‌توانم بگویم در مسابقات قهرمانی آسیا بدترین نتیجه تاریخ را می‌گیریم.


منبع : صراط

مطالب مرتبط با : شجاعی:لیلا رجبی و همسرش را هیچ‌وقت نمی‌بخشم
دیدگاه شما در مورد : شجاعی:لیلا رجبی و همسرش را هیچ‌وقت نمی‌بخشم

شجاعی:لیلا رجبی و همسرش را هیچ‌وقت نمی‌بخشم تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ