• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 23491 - تاریخ انتشار : جمعه 28 آبان 1395 - ساعت: 12:33

چاپ

پلیس راهور:مرز مهران را فراموش کنید


رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا، گفت: زائرین اربعین با توجه به انسداد مرز مهران از مرزهای چذابه و شلمچه استفاده کنند.

به گزارش میانخبر، رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا، گفت: زائرین اربعین با توجه به انسداد مرز مهران از مرزهای چذابه و شلمچه استفاده کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ نادر رحمانی با اشاره به اینکه طی ٢٤ ساعت گذشته شاهد بار برگشت از ٣ محور خصوصا مرز شلمچه به سراسر کشور بوده ایم، گفت: طی ٢٤ ساعت گذشته بار سنگین برگشت از شلمچه به سمت خرمشهر را داشته ایم.

وی همچنین توصیه کرد: رانندگان وسایل نقلیه در محورهای منتهی به مرز اصلا شتابزده رانندگی نکنند، افزود: زائرین در رانندگی، سرعت مطمئنه و مجاز در معابر را در جاده ها رعایت کنند و به هیچ عنوان با سرعت غیرمجاز رانندگی نکنند و برای زودتر رسیدن، به هیچ عنوان سبقت غیر مجاز و خطرناک انجام نداشته باشند. همینطور، در حالی که ساعت های متوالی رانندگی کرده اند و خسته و خواب آلود هستند، پشت فرمان ننشینند و حرکت نکنند.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا در پایان تاکید کرد: از ٢٠ تا ٢٧ آبان در کل محورهای مواصلاتی به سمت مرز، نسبت به اربعین سال گذشته شاهد افزایش تردد بوده ایم.


منبع : صراط

مطالب مرتبط با : پلیس راهور:مرز مهران را فراموش کنید
دیدگاه شما در مورد : پلیس راهور:مرز مهران را فراموش کنید

پلیس راهور:مرز مهران را فراموش کنید تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ