• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 23499 - تاریخ انتشار : جمعه 28 آبان 1395 - ساعت: 16:01

چاپ
خطبه‌های مرا هم نقد کنید/ حقوق‌های نجومی از عجایب روزگار است

امام جمعه میاندورود:

خطبه‌های مرا هم نقد کنید/ حقوق‌های نجومی از عجایب روزگار است


امام جمعه میاندورود گفت: اگر نقدی داریم به خود آن فرد بگوییم در غیر این صورت نقد را پیش دیگران مطرح کنیم آن نقد مغرضانه است.

به گزارش میانخبر، حجت‌الاسلام رضا محمدنسب در خطبه‌های این هفته نماز جمعه میاندورود با اشاره به سخنان رهبر انقلاب در جمع مردم اصفهان، اظهار کرد: کشور ایران مستقل است و انتخابات آمریکا در سیاست‌های داخلی و خارجی نظام ما تاثیری ندارد.

وی بیان کرد: کشور ما برای هر اتفاقی اماده است و اگر آمریکا حرکتی کند ما پاسخ مناسب می‌دهیم.

امام جمعه میاندورود خاطرنشان کرد: این اقتدار ایران به برکت ولی فقیه است و به گفته حضرت امام(ره) پشتیبان ولی فقیه باشیم تا به کشور ما آسیبی وارد نشود.

محمدنسب با بیان اینکه وجود نقد در جامعه لازم است، افزود: نقد باید عالمانه و منصفانه باشد.

وی با تاکید بر اینکه مردم باید خطبه‌های مرا نقد کنند اما نباید مغرضانه باشد، افزود: اگر نقدی نسبت به فردی داریم به خود آن فرد بگوییم در غیر این صورت نقد را پیش دیگران مطرح کنیم آن نقد مغرضانه است.

خطیب جمعه میاندورود با اشاره به تاکید رهبری درباره فیش‌های نجومی و درخواست قوه قضاییه از دولت برای ارائه پرونده، گفت: چندین ماه می‌گذرد اما قوه قضاییه اعلام کرده است از سوی دستگاه اجرایی هیچ پرونده‌ای به ما نرسیده است.

محمدنسب به فرارسیدن اربعین حسینی و حضور گسترده مردم در راهپیمایی اربعین اشاره کرد و ادامه داد: اربعین تجدید غم‌ها، دردها و معراج دیانت صالحان و عارفان روی زمین است.دیدگاه شما در مورد : خطبه‌های مرا هم نقد کنید/ حقوق‌های نجومی از عجایب روزگار است

خطبه‌های مرا هم نقد کنید/ حقوق‌های نجومی از عجایب روزگار است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ