• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 23557 - تاریخ انتشار : دوشنبه 01 آذر 1395 - ساعت: 18:38

چاپ
دشمن به‌دنبال استحاله فرهنگ بسیجی است

دشمن به‌دنبال استحاله فرهنگ بسیجی است


امام جمعه رودسر گفت: دشمن به‌دنبال استحاله بسیج و فرهنگ بسیجی از درون است.

به گزارش میانخبر، حجت‌الاسلام تقی روحانی عصر امروز در جلسه بسیج این شهرستان روز اربعین را تجدید عهد با امام حسین(ع) دانست و اظهار کرد: حضور 20 میلیون نفر زائر در کربلای معلی حرکت عظیم بشری و مهمی بود.

وی با گرامیداشت هفته بسیج افزود: بسیج یادگار ارزشمند امام(ره) بود و در سال 58 با فرمان تاریخی ایشان بسیج 20 میلیونی تشکیل شد.

امام جمعه رودسر با اشاره به اینکه بسیج نیروهای سازمان یافته مردمی است، تصریح کرد: هر جا مردم وارد میدان شدند از دوران انقلاب گرفته تا هشت سال دفاع مقدس، دوران سازندگی و جنگ نرم همواره پیروز میدان بوده‌ایم.

وی به برگزاری هر چه باشکوه‌تر هفته بسیج تأکید کرد و افزود: باید تلاش شود تا برنامه‌های هفته بسیج از مراسم دولتی و خصوصی خارج شده و نمود مردمی پیدا کند.

روحانی حمله نظامی دشمن را از تهدیدات کشور خواند و گفت: حمله نظامی دشمنان را باید جدی گرفت و به همان اندازه از آمادگی نظامی بهره‌مند بود و بسیج در کنار نیروهای سپاهی و ارتشی به عنوان تعیین کننده سرنوشت کشور در رأس این آمادگی قرار دارد.

وی بسیج را به فرمایش مقام معظم رهبری یک جریان و فرهنگ خواند و افزود: بسیج یک سد و دژ محکم در مقابل استکبار رهانی بوده و تبلور آن در سوریه، عراق، لبنان و یمن نمود پیدا کرده و موجب پیروزی‌هایی در سوریه و عراق شده است.

امام جمعه رودسر اضافه کرد: امروز دشمن به فکر یک نقشه شوم و خطرناک علیه بسیج بوده و آن استحاله بسیج و فرهنگ بسیجی از درون است.

وی با بیان اینکه بسیج و و لایت فقیه کمر دشمن را شکسته است، گفت: آنها هر چه در توان دارند علیه این دو عامل به‌کار گرفته‌اند.

روحانی به تحریم اقتصادی کشور توسط دشمن اشاره کرد و افزود: بسیجی قدرتی است که نباید اجازه دهد انقلاب اسلامی به لحاظ اقتصادی فلج شود.

وی به تلاش دشمن برای ایجاد تفرقه در انقلاب اسلامی و عقب‌اندازی علمی کشور اشاره کرد و گفت: یکی از ماموریت‌های بسیج ایجاد وحدت، برادری و همدلی است و با حمایت از نخبگان نباید اجازه دهد شتاب علمی کشور کند شود.

امام جمعه رودسر تصریح کرد: طبق فرمایش رهبری، بسیجیان باید دارای حلم، صدق، صفا، شجاعت، معنویت، دوری از تکبر و خلوص باشند و این رهنمود حضرت آقا باید اجرایی شود.

فرمانده سپاه ناحیه رودسر نیز در جلسه مذکور به تجمع بسیجیان در روز پنجم آذر‌ماه جاری در چهار بخش این شهرستان اشاره کرد.

حسین مصطفی‌پور اظهار کرد: بسیجیان رودسر یک ساعت قبل از نماز جمعه با تجمع در حیاط مسجد ملا امیر برنامه اجرا کرده و سپس در نماز جمعه شرکت می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه 45 درصد جمعیت شهرستان رودسر بسیج سازماندهی‌شده هستند، گفت: 61 هزار نفر از قشرهای مختلف رودسر عضو بسیج هستند.

به گزارش فارس، از نظر ساختاری رودسر با 12 حوزه مقاومت و 280 پایگاه مقاومت بزرگ‌ترین شهرستان گیلان است.


منبع : فارس

مطالب مرتبط با : دشمن به‌دنبال استحاله فرهنگ بسیجی است
دیدگاه شما در مورد : دشمن به‌دنبال استحاله فرهنگ بسیجی است

دشمن به‌دنبال استحاله فرهنگ بسیجی است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ