• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 23562 - تاریخ انتشار : سه شنبه 02 آذر 1395 - ساعت: 12:10

چاپ
مهمترین ویژگی بسیج انقلابی‌گری است/ اعتبار بسیج به سلاح و تجهیزات نیست

جانشین فرمانده سپاه کربلا:

مهمترین ویژگی بسیج انقلابی‌گری است/ اعتبار بسیج به سلاح و تجهیزات نیست


جانشین فرمانده سپاه کربلا گفت: بسیج امروز همچنان باید انقلابی عمل کند و مهمترین موضوعی که در زمینه انقلابی‌گری می‌توان مطرح کرد ایمان و مهدویت است.

به گزارش میانخبر، حسین محمدرضایی در جمع نیروهای سپاهی و بسیجی میاندورود، اظهار کرد: مولفه اصلی قدرت نظام که تا امروز توانست به شایستگی از انقلاب دفاع کند بسیج بوده است.

وی نقش بسیج در هشت سال دفاع مقدس را نیروی مضاعف، فزاینده و راهبردی برای نظام دانست و افزود: بسیج تا به امروز همراه انقلاب بوده و در آینده هم خواهد بود.

جانشین فرمانده سپاه کربلا مازندران با بیان اینکه مانایی و ماندگاری انقلاب همچنان وابسته به ماندگاری بسیج است، خاطرنشان کرد: اگر می‌خواهیم انقلاب اسلامی مسیر درست خود را طی کند همچنان نیازمند قدرت بسیج هستیم.

محمد رضایی با اشاره به اینکه بعد از دفاع مقدس کار بسیج تمام نشد، تصریح کرد: در این سال‌ها در هر عرصه‌ای به قدرت بسیج نیاز داشتیم همچون بحران‌های طبیعی و اغتشاشات، بسیج به میدان آمد.

وی با تاکید بر اینکه همچنان به قدرت بسیج نیاز داریم، گفت: در ابتدای راه انقلاب هستیم و باید به واسطه حضور انقلاب پیشرفت‌هایی انجام شود.

محمدرضایی یادآور شد: اگر بسیج به هر دلیلی عمدا یا سهوا تضعیف شود نمی‌توان به اهداف بلند انقلاب رسید به‌همین دلیل رهبر انقلاب می‌فرمایند انکار بسیج انکار بزرگترین ضرورت انقلاب است.

وی مهمترین ویژگی و خاصیت بسیج را انقلابی‌گری دانست و افزود: بسیج امروز همچنان باید انقلابی عمل کند و مهمترین موضوعی که در زمینه انقلابی‌گری می‌توان مطرح کرد ایمان و مهدویت است.

جانشین فرمانده سپاه کربلا با اشاره به اینکه اعتبار بسیج به‌دلیل سلاح و تجهیزات بنوده است، تصریح کرد: آن چیزی که به کمک بسیج آمد و توانست از آن استفاده کند ایمان و مهدویت بود.

این مسئول بیان کرد: در دفاع مقدس در جنگ نابرابر حضور داشتیم اما بسیج با استفاده از این مولفه توانست موفق شود.

محمدرضایی خاطرنشان کرد: امروز هم اگر می‌خواهیم در این میدان سخت که همه استکبار جهانی در یک هم‌افزایی برعلیه انقلاب اسلامی قرار گرفتند پیروز شویم باید به مولفه قدرت خودمان توجه کنیم.

وی با بیان اینکه همچنان نیاز به حضور بسیج داریم به همین دلیل نباید باعث تضعیف آن شویم، اظهار کرد: اگر بسیج این شاخصه‌ها را رعایت کند همچنان می‌تواند در مسیر افتخار و اقتدار گام بردارد اما به هر دلیلی به این شاخصه‌ها توجه نکند ضربه سختی متوجه انقلاب خواهد شود.مطالب مرتبط با : مهمترین ویژگی بسیج انقلابی‌گری است/ اعتبار بسیج به سلاح و تجهیزات نیست
دیدگاه شما در مورد : مهمترین ویژگی بسیج انقلابی‌گری است/ اعتبار بسیج به سلاح و تجهیزات نیست

مهمترین ویژگی بسیج انقلابی‌گری است/ اعتبار بسیج به سلاح و تجهیزات نیست تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ