• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 23563 - تاریخ انتشار : سه شنبه 02 آذر 1395 - ساعت: 14:43

چاپ
اگر دغدغه آموزش و پرورش برای مسئولان اهمیت داشت اوضاع مناسب‌تر بود

مدیر آموزش و پرورش میاندورود:

اگر دغدغه آموزش و پرورش برای مسئولان اهمیت داشت اوضاع مناسب‌تر بود


مدیر آموزش و پرورش میاندورود گفت: اگر دغدغه آموزش و پرورش برای مسئولان، خبرنگاران و منتقدین به اندازه ازکار افتادن یک دکل نیروگاه بود و اهمیت داشت، آن وقت اوضاع آموزش و پرورش بسیار مناسب‌تر بود.

به گزارش میانخبر، ارسطو قادری در جلسه شورای آموزش و پرورش میاندورود با اشاره به هفته بسیج، اظهار کرد: بسیج یک فرهنگ است، فرهنگ رشادت و شجاعت، فرهنگ دین‌مداری و بصیرت و فرهنگ ایثار و شهادت و همیشه در میدان حاضر بودن است.

وی بیان کرد: بسیج به فرمان امام(ره) در قاعده جمهوری اسلامی شکل گرفت و باتوجه به اهمیتی که دارد اگر بسیج آسیب ببیند کل جامعه دچار مشکل خواهد شد.

مدیر آموزش و پرورش میاندورود، نیز با اشاره به اهمیت علم و دانش، گفت: سیطره، قدرت و چیرگی در دانش است و اگر جت‌های جنگنده فوق صوت بسیار مهم هستند اینها بخش‌هایی از دانش هستند که بروز می‌کنند.

بهروز عرب خزائلی خاطرنشان کرد: آموزش و پرورش کانون همه ادارات است و تمام آحاد نسل آینده در دامن آموزش و پرورش از نظر علمی، اعتقادی و اخلاقی فربه می‌شوند.

وی تاکید کرد: اگر دغدغه آموزش و پرورش برای مسئولان، خبرنگاران و منتقدین به اندازه ازکار افتادن یک دکل نیروگاه بود و اهمیت داشت، آن وقت اوضاع آموزش و پرورش بسیار مناسب‌تر بود.دیدگاه شما در مورد : اگر دغدغه آموزش و پرورش برای مسئولان اهمیت داشت اوضاع مناسب‌تر بود

اگر دغدغه آموزش و پرورش برای مسئولان اهمیت داشت اوضاع مناسب‌تر بود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ