• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 23579 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 03 آذر 1395 - ساعت: 10:09

چاپ

دختر 7 ساله قربانی پدرخوانده شیشه‌ای


مرد شیشه‌ای که در جنایتی هولناک دخترخوانده 7 ساله‌اش را خفـــــــــه کرده بود صبح دیروز به اتهام قتل در شعبه دوم دادگاه کیفری یک استان تهران – به ریاست قاضی زالی – محاکمه شد.

به گزارش میانخبر، مرد شیشه‌ای که در جنایتی هولناک دخترخوانده 7 ساله‌اش را خفـــــــــه کرده بود صبح دیروز به اتهام قتل در شعبه دوم دادگاه کیفری یک استان تهران – به ریاست قاضی زالی – محاکمه شد. این مرد در آخرین دفاع‌اش گفت: «روز حادثه ماده مخدر شیشه مصرف کرده بودم و حال خوبی نداشتم. ضمن اینکه از عهده هزینه‌های دختر همسرم برنمی‌آمدم به همین خاطر تصمیم گرفتم او را بکشم!»

شامگاه 27 مهر سال 92 با کشف جسد دختربچه‌ای در حوالی محله صفادشت (شهریار)، مأموران گشت کلانتری و بازپرس کشیک قتل راهی محل حادثه شدند.

پس از تحقیقات مقدماتی جسد دخترک به پزشکی قانونی منتقل شد و پزشکان اعلام کردند که او را با طناب خفه کرده‌اند.

از سوی دیگر مأموران ضمن تحقیق پی بردند زنی به کلانتری خبر داده دختر 7 ساله‌اش گم شده است. او با دیدن جسد، فرزندش را شناسایی کرد.زن افغانی به کارآگاهان گفت: زینب – 7 ساله – شبانه همراه ناپدری افغانی‌اش از خانه بیرون رفته بود که بعد از آن ناپدید شد.

بنابراین ناپدری زینب کوچولو به‌نام عبدالله – 29 ساله – برای بازجویی به اداره آگاهی جلب شد و در بازجویی‌ها راز جنایت را فاش کرد.

عامل جنایت به کارآگاهان گفت: 2 سال پیش با زنی به‌نام ظریفه آشنا شدم که شوهرش او را رها کرده و به افغانستان رفته بود.

از ظریفه که یک دختر کوچک داشت تقاضای ازدواج کردم که بعد به عقدم درآمد.اما از پس هزینه‌های زینب برنمی‌آمدم و از طرفی روز حادثه مواد مخدر صنعتی مصرف کرده بودم.برای همین دختربچه را بیرون برده و او را کشتم.

بعد هم جسد را کنار جاده صفادشت رها کردم و به خانه برگشتم. مرد شیشه‌ای صبح دیروز از زندان به دادگاه منتقل شد تا به اتهام قتل عمد محاکمه شود.مادر زینب که پیشتر تقاضای قصاص کرده بود اعلام کرد با گرفتن دیه از حق قصاص گذشته است.

اما با توجه به اینکه پدر زینب در افغانستان است و اطلاعی از وی نیست معاون اول قوه قضائیه به نیابت از طرف این مرد تا پیدا شدنش از دادگاه درخواست قصاص متهم را کرد.قاضی زالی گفت: اگر مشخص شود پدر زینب فوت شده است تنها ولی دم دختر کوچولو، مادرش محسوب می‌شود که او هم از حق قصاص گذشته است.


منبع : صراط

مطالب مرتبط با : دختر 7 ساله قربانی پدرخوانده شیشه‌ای
دیدگاه شما در مورد : دختر 7 ساله قربانی پدرخوانده شیشه‌ای

دختر 7 ساله قربانی پدرخوانده شیشه‌ای تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ