• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 23637 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 03 آذر 1395 - ساعت: 17:31

چاپ
دایی: قرار است مقابل فرکی درس پس بدهم

دایی: قرار است مقابل فرکی درس پس بدهم


سرمربی تیم نفت تهران گفت: حسین فرکی استاد من است و در تیم ملی زحمات زیادی برای ما کشید و باید مقابل وی درس پس بدهم.

به گزارش میانخبر، علی دایی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل سایپا اظهار کرد: قبل از هر چیز به شما خبرنگاران خسته نباشید می‌گویم، امیدوارم عزاداری‌هایتان مورد قبول حق باشد. درگذشت موذن‌زاده اردبیلی و مرحوم آیت‌الله اردبیلی را تسلیت می‌گویم.

وی ادامه داد: درباره بازی فردا هم باید بگویم که با سایپایی بازی داریم که سرمربی آن استاد من است و باید مقابل او درس پس بدهیم. سعی می‌کنیم سه امتیاز را بگیریم تا از کورس جدول عقب نمانیم. در این مدت تمرین و کار کرده‌ایم و بازی سختی را پیش‌بینی می‌کنم. سایپا تیم خوبی است و امیدوارم فردا بتوانیم این تیم را شکست بدهیم.

سرمربی تیم نفت تهران اظهار کرد: من بازی‌های سایپا را دیده‌ام، آنها تیم خوبی هستند که کادر فنی و بازیکنان خوبی دارند و تا کنون به حق‌شان نرسیده‌اند. امیدوارم سایپا بعد از شکست فردا مقابل ما در بازی‌های دیگر نتیجه بگیرند. من فرکی و سایپا را دوست دارم و به جز بازی مقابل خودمان در بقیه بازی‌ها برای آنها آرزوی موفقیت می‌کنم. سایپا جزو 8 تیم جام حذفی است و فردا اگر مقابل آنها غفلت کنیم به مشکل می‌خوریم و باید بهتر از همیشه بازی کنیم.

علی دایی در خصوص مشکلات مالی باشگاه نفت تهران گفت: مشکلات زیادی داریم که اینجا جای پرداختن به آن نیست و باید این سوال را از مالکان یا مدیرعامل بپرسید که این وضع تا کی ادامه دارد. ما هم دوست داریم این مشکلات زودتر حل شود. دیروز هم نتوانستیم تمرین کنیم چراکه به علت بارش برف نتواستیم برنامه خود را اجرا کنیم.

دایی در مورد حضور احمدرضا عابدزاده در تمرین نفت عنوان کرد: عابدزاده افتخار داد و در تمرین ما حاضر شد. ما رابطه خوبی با او داریم و برعکس آنچه که در رسانه‌ها عنوان می‌شود مشکلی باهم نداریم. او می‌خواست امروز به آمریکا برود اما در کنار ما بود، از او تشکر می‌کنم. ما پیشکسوتان هر کاری از دست‌مان بر آید برای یکدیگر انجام می‌دهیم. سال‌های خوبی کنار هم داشته‌ و با هم زندگی کرده‌ایم. از این به بعد نیز کنار همدیگر هستیم.

وی در پایان در مورد اینکه آیا تیمش می‌تواند در هر دو جام داخلی مدعی باشد، خاطرنشان کرد: به طور جتم ما براساس داشته‌های‌مان سعی می‌کنیم در هر دو جام بهترین عملکرد را داشته باشیم. اینکه تا چه حد در این دو جام موفق باشیم به امکاناتمان برمی‌گردد.


منبع : باشگاه خبرنگاران

مطالب مرتبط با : دایی: قرار است مقابل فرکی درس پس بدهم
دیدگاه شما در مورد : دایی: قرار است مقابل فرکی درس پس بدهم

دایی: قرار است مقابل فرکی درس پس بدهم تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ