• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 23651 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 03 آذر 1395 - ساعت: 19:35

چاپ
فضای دینی در جامعه اسلامی باید برای نسل جوان روشن‌تر شود

فرماندار میاندورود:

فضای دینی در جامعه اسلامی باید برای نسل جوان روشن‌تر شود


فرماندار میاندورود گفت: فضای دینی در جامعه اسلامی باید روشن‌تر شود، به‌خصوص برای نسل جدید با توجه به تغییراتی که در جامعه به‌وجود آمده است.

به گزارش میانخبر، همایش استانی شعر «سوگ کائنات» ظهر امروز با حضور مسؤولان استانی و شهرستانی با مشارکت اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، اداره فرهنگ و ارشاد میاندورود، فرمانداری، ستاد نماز جمعه و آموزش و پرورش این شهرستان در حسینیه حضرت ابوالفضل (ع) شهر سورک برگزار شد.

فرماندار میاندورود در این مراسم ضمن قدردانی از برگزاری این مراسم در این شهرستان، اظهار کرد: دو چیز در انتخاب پیامبران و ائمه اطهار (ع) نقش مهمی داشت که موجب شد شخصیت‌های الهی و دینی انتخاب شوند.

وی بیان کرد: یکی از این موارد عبودیت الهی در پیشگاه خداوند بود تا به‌عنوان هدایتگر انسان‌ها باشند و همچنین عنایت خداوند نسبت به اولیای خدا بوده است.

فرماندار میاندورود خاطرنشان کرد: هدایت انسان‌ها توسط پیامبران از سوی خداوند در اصل جاهلیت برگزیده شده و در زمانی بود که انسان‌ها گمراه بودند.

این مسؤول با تأکید بر اینکه در اصل حاضر نیز امام راحل (ره) برای هدایت و نجات انسا‌ن‌ها به فریاد مردم آمد، ادامه داد: حضرت امام خمینی (ره) به‌عنوان هادی و هدایتگر، قابلیت‌ها را به فعلیت رساند که یک انقلاب دینی، فرهنگی و اسلامی به پا کرده است.

قادری تصریح کرد: دنیا هر چقدر دست و پا زد در باتلاق توطئه علیه ایران اسلامی بیشتر فرو رفت و هر خیانتی که برای دین و اسلام ما برنامه‌ریزی کرد، خودش گرفتار شد.

وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری پس از امام راحل (ره) مدیریت مقتدرانه را ادامه داد و تمام توطئه‌های دشمنان را یکی پس از دیگری از بین می‌برد، یادآور شد: رهبر معظم انقلاب هادی و هدایتگر خوب برای جهان اسلام است و امروز دنیا هم از فضای ولایت امر استفاده می‌کند.

قادری در پایان گفت: این فضای دینی در جامعه اسلامی باید روشن‌تر شود، به‌خصوص برای نسل جدید با توجه به تغییراتی که در جامعه به‌وجود آمده است.

حجت‌الاسلام رضا محمدنسب امام جمعه میاندورود نیز در حاشیه این مراسم ضمن تسلیت به‌مناسبت ایام سوگواری رحلت پیامبر اکرم (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) و شهادت امام رضا (ع)، اظهار کرد: از همه کسانی که در برپایی این مراسم استانی در میاندورود تلاش کردند، تقدیر و تشکر می‌کنم.دیدگاه شما در مورد : فضای دینی در جامعه اسلامی باید برای نسل جوان روشن‌تر شود

فضای دینی در جامعه اسلامی باید برای نسل جوان روشن‌تر شود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ