• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 23653 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 03 آذر 1395 - ساعت: 19:54

چاپ
ولایت‌مداری یکی از آموزه‌های نهضت عاشورایی است

رئیس اداره ارشاد میاندورود:

ولایت‌مداری یکی از آموزه‌های نهضت عاشورایی است


رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میاندورود گفت: فرهنگ ولایت‌مداری یکی از مهم‌ترین آموزه‌های نهضت عاشورایی است.

به گزارش میانخبر، همایش استانی شعر «سوگ کائنات» عصر امروز با حضور مسؤولان استانی و شهرستانی در حسینیه حضرت ابوالفضل(ع) شهر سورک با مشارکت اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، اداره فرهنگ و ارشاد میاندورود، فرمانداری، ستاد نماز جمعه و آموزش و پرورش این شهرستان با حضور خانواده شهدا، ایثارگران، مدیران ادارات و امت شهیدپرور میاندورود و با مداحی حاج اصغر صادق‌نژاد یادگار هشت دفاع مقدس برگزار شد.

این همایش به‌صورت استانی به میزبانی میاندورود برگزار شد که شاعران برجسته‌ و توانمند از مازندرانی در آن حضور داشته و به شعرخوانی پرداختند که در پایان این مراسم از شاعران تجلیل شد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میاندورود در حاشیه این مراسم، اظهار کرد: انقلاب اسلامی توانست به برکت خون سیدالشهدا و شهیدان هشت سال دفاع مقدس ارزش والای خود را حفظ کند که جهان در خلق چنین حماسه‌ای همچنان در حیرت است.

سید احمد رکابیان بیان کرد: بنا به تأکیدات رهبر معظم انقلاب اسلامی زنده نگه‌داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست و وظیفه ما زنده نگه داشتن نام و یاد شهدا است.

وی تصریح کرد: شهدا با بهره‌مندی از فرهنگ شهادت‌طلبی و ولایت‌مداری در مقابل دشمن ایستادگی و با شجاعت از ایران اسلامی دفاع کردند و وظیفه همه ما انتقال ارزش‌های انقلاب اسلامی به نسل آینده است.

این مسؤول با اشاره به اینکه برای برگزاری همایش استانی سوگ کائنات از هفته‌های قبل برنامه‌ریزی شد، افزود: استقبال و همکاری خوبی برای برگزاری این همایش تدارک دیده شد و امیدواریم در آینده نیز برنامه‌های استانی دیگری در این شهرستان شاهد باشیم.

رکابیان در پایان گفت: کسانی که از نهضت عاشورایی سیراب شدند، هرگز در برابر ظلم و ستم و استکبار سر تسلیم فرود نیاورند زیرا فرهنگ ولایت‌مداری یکی از مهم‌ترین آموزه‌های نهضت عاشورایی است.مطالب مرتبط با : ولایت‌مداری یکی از آموزه‌های نهضت عاشورایی است
دیدگاه شما در مورد : ولایت‌مداری یکی از آموزه‌های نهضت عاشورایی است

ولایت‌مداری یکی از آموزه‌های نهضت عاشورایی است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ