• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 23660 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 04 آذر 1395 - ساعت: 22:10

چاپ

وزارت خارجه وضعیت زائران ایرانی را پیگیری می کند


سخنگوی وزارت خارجه با محکوم کردن انفجار انتحاری عراق گفت: وزارت خارجه و سفارت ایران در بغداد با جدیت تمام در حال بررسی وضعیت زائران ایرانی است.

به گزارش میانخبر، سخنگوی وزارت خارجه با محکوم کردن انفجار انتحاری عراق گفت: وزارت خارجه و سفارت ایران در بغداد با جدیت تمام در حال بررسی وضعیت زائران ایرانی است.

بهرام قاسمی سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان انفجار تروریستی و انتحاری امروز در عراق که منجر به کشته و مجروح شدن تعداد کثیری از مردم بیگناه شد را به شدت محکوم و با دولت و مردم عراق و تمامی خانواده های قربانیان این حادثه شوم و هولناک ابراز همدری کرد.

وی با توجه به انتشار اخباری مبنی بر شهادت تعدادی از هموطنان عزیز ایرانی در این جنایت هولناک اظهار داشت: وزارت امور خارجه و سفارت جمهوری اسلامی ایران در بغداد با جدیت تمام در حال بررسی موضوع و هرگونه اقدام لازم در این خصوص هستند.

سخنگوی وزارت امور خارجه افزود: به محض دریافت و تایید اخبار تکمیلی، موضوع به آگاهی مردم شریف ایران خواهد رسید.

قاسمی اینگونه اقدامات از پیش طراحی شده و ددمنشانه را ناشی از استیصال تروریست ها و در واکنش به شکست های پیاپی آنان خواند و تصریح کرد: این اقدامات وحشیانه و غیر انسانی، در عزم دولت و ملت عراق و نیز ایستادگی جمهوری اسلامی ایران در کنار ملت مظلوم عراق در مبارزه بی امان با تروریسم، خللی ایجاد نخواهد کرد.


منبع : صراط

مطالب مرتبط با : وزارت خارجه وضعیت زائران ایرانی را پیگیری می کند
دیدگاه شما در مورد : وزارت خارجه وضعیت زائران ایرانی را پیگیری می کند

وزارت خارجه وضعیت زائران ایرانی را پیگیری می کند تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ