• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 23692 - تاریخ انتشار : شنبه 06 آذر 1395 - ساعت: 12:17

چاپ
وقتی برف ۵۰ سانتی مدیریت شهری را به هم می‌ریزد

وقتی برف ۵۰ سانتی مدیریت شهری را به هم می‌ریزد


مدیری که بارش برف، وزیدن باد و حمله ریزگرد و قص علی هذا او را فلج می‌کند، با این پتاسنیل بالای غافلگیری، بحران‌های جدی چه بر سرش می‌آورد، خدا داند.

به گزارش میانخبر، سردار سلام علیکم

من یک شهروند معمولی از شهری دور در استانی دور هستم.

سردار، در استان ما چند سانتی برف زد و استان کلا به هم ریخت و نکته اینکه برف در برخی از شهرها بارید نه در تمام شهرها!

سردار، این برف موجب شگفتی، تعجب و غافلگیری مسئولان ما شد طبق سنوات گذشته!

هر وقت از این دست اتفاقات می‌افتد مسئولان ما غافلگیر می‌شوند، غافلگیری از صفات بارز مدیران ما است. اصلا این ویژگی جدا ناشدنی مسئولان نفتی است!

سردار، ما در این چند روز با قحطی انرژی مواجه بودیم و "بحران" چنان مسئولان را مدیریت کرد که موجب تشکلیل صف‌های طول و طویل نفت و نان شد آن هم در سال 95! البته نوستالژی خوبی بود جای شما خالی!

سردار لازم به ذکر است که مدیران با همتی مضاعف در طول سال برای هم کف می‌زنند و از هم تقدیر می‌کنند و به یکدیگر جایزه هم می‌دهند، حتی در بحران تشکیل جلسه می‌دهند، ولی خوب این آب و برق و گاز نفهم و ضدانقلاب در پی تضعیف مسئولان در حرکتی هماهنگ قطع می‌شوند تا دستاویزی برای اپوزوسیون به وجود بیاورند.

شاید تا اینجا نامه بگویید این مسائل چه ارتباطی به شما دارد! قول می‌دهم که از این به بعد به شما مرتبط باشد!

سردار، من و مردم برف‌زده با شما درد و دل‌هایی داریم که به خدمتتان عرض می‌کنیم.

سردار، تو رو به خدا مثل همیشه با اقتدار بیش از پیش در عرصه موشکی، جنگ سایبری و در کل نظامی، دشمن‌ها را در هزاران کیلومتر آن طرف‌تر از مرزهای آبی- خاکی زمین‌گیر کرده و آنها را سرجایشان بنشانید تا مثل همیشه جرات نزدیک شدن به مرزهای وطن را نداشته باشند که خدا می‌داند مدیری که بارش برف، وزیدن باد و حمله ریزگرد و قص علی هذا او را فلج می‌کند، مسئولی با این پتاسنیل بالای غافلگیری، بحران‌های جدی چه بر سرش می‌آورد، خدا داند!

سردار ما و مردم سرماخورده همگی باهم سوالی داریم، چطور شما موشک نقطه‌زن می‌سازید که قلب تل‌آویو را هدف می‌گیرد و می‌ترکاند اما وقتی برق یک نقطه در دل شهری قطع می‌شود، تا مسئولان نقطه را پیدا کنند و برای رفع گیر به آنجا بیایند 24 ساعت طول می‌کشد؟! زبانمان لال اگر بخواهیم دوقطبی مسئولان نظامی و غیرنظامی درست کنیم اما فقط سوال پیش می‌آید که چطور آنجا اونجور می‌شود و اینجا نه!

سردار، خیلی‌ها می‌گفتند شماها کار بلد نیستید و فقط بلدید فضا را امنیتی کنید که جسارتا بعضی از ما شهروندان معمولی باورمان شد، اماحالا با قدرت می‌گوییم که مسئولان ما توانایی رویارویی با برف فوقش 100 سانتی‌متری را ندارند و مسلما حل بحران‌های جدی هم، لباس‌های شما را با آن نگاه انقلابی می‌طلبد که ثابت کردید برف، بوران، کولاک و هرگونه تغییر آب هوای یهویی در برابر اراده شما از باد کولر هم ناچیزتر است، به همین برف قسم!

سردار، خواهش می‌کنیم دور استان‌هایی که مدیرانش زود غافلگیر می‌شوند، موشک زمین به هوا، هوا به زمین، زمین به زمین و در کل هرجا به هر جا قرار دهید که مسلما در زمان خطر نیاز می‌شود و به همت اینان امیدی نیست!

سردار، راستش را بخواهید دلمان برای کار جهادی لک زده این یقه سفید‌ها اشکمان را درآوردند!

سردار، درد و دل‌ها را کردیم و اما در این سرما دلمان گرم آنهایی است که حاضرند به جای همه همت کنند و کار نکرده دیگران را به سرانجام برسانند و جیک هم نزنند! زن و بچه و متعلقات را رها کرده و در حلب، حلبچه، الرمادی، تپه جاسوسان، خون هم بدهند اما هیچ سهمی هم از سفره انقلاب برای خودشان قائل نباشند!


منبع : سفیر هراز

مطالب مرتبط با : وقتی برف ۵۰ سانتی مدیریت شهری را به هم می‌ریزد
دیدگاه شما در مورد : وقتی برف ۵۰ سانتی مدیریت شهری را به هم می‌ریزد

وقتی برف ۵۰ سانتی مدیریت شهری را به هم می‌ریزد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ