• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 23735 - تاریخ انتشار : شنبه 06 آذر 1395 - ساعت: 16:09

چاپ
فکر تعرض به خاک ایران دشمنان را در آتش خشم بسیج خواهد سوزاند

فکر تعرض به خاک ایران دشمنان را در آتش خشم بسیج خواهد سوزاند


جانشین سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه تفکر بسیج ضامن پویایی و تحرک و اقتدار نظام است گفت: فکر تعرض به خاک ایران دشمنان را در آتش خشم بسیج خواهد سوزاند.

به گزارش میانخبر، جهانگیر انصاری ظهر امروز در جمع بسیجیان شهرستان لنده با تبریک هفته بسیج به تاریخچه این نهاد مقدس اشاره و گفت: اگر بخواهیم مبدأ و منشأ بسیج را جست‌وجو کنیم به عهد رسول‌الله خواهیم رسید.

وی با اشاره به وضعیت ایران اسلامی قبل از انقلاب افزود: رژیم شاهنشاهی با ظلم و زور و تزویر بر ملت ایران حکومت می‌کرد تا اینکه امام خمینی(ره) با درس گرفتن از مکتب عاشورا فریاد هیهات من الذله را فریاد زدند و ملت همگام و همراه با ایشان به مقابله با رژیم فاسد و جنایتکار پهلوی پرداختند.

جانشین سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: هیچ گلایه‌ای از دشمنی‌های آمریکا و ایادی استکبار نداریم چراکه انقلاب اسلامی پایگاه اصلی استکبار جهانی را در هم شکست و آن را ام القرای اسلام قرار داد.

انصاری یادآور شد: آمریکا تا کنون لحظه‌ای درنگ برای سرنگونی نظام و انقلاب به خود راه نداده و توطئه‌های بسیاری از جمله ترور، اختلافات قومی و قبیله‌ای و ... را در سطح کشور به راه انداخته است.

وی خاطر نشان کرد: با راه‌اندازی جنگ تحمیلی و حمایت استکبار جهانی از صدام، ملت ایران به فرمان امام مبنی بر تشکیل ارتش بیست میلیونی بسیج لبیک گفتند و از مرزهای شرف و آزادگی و اعتقادی و میهن خود دفاع کردند.

این رزمنده دوران دفاع مقدس به حضور مقتدرانه بسیج در جنگ تحمیلی اشاره و گفت: عملیات رمضان و والفجر 8 دستاوردهایی داشته که استکبار جهانی را با کمترین امکانات و تجهیزات شکست داده است.

انصاری یادآور شد: امام خمینی(ره) همه خطرات و مشکلات و رنج‌های انقلاب را می‌دانست و قدم در راهی گذاشت که امروز نتیجه‌اش سربلندی و افتخار و اقتدار نظام اسلامی ایران در سراسر گیتی می‌باشد.

وی افزود: امام با الگوگیری از عاشورا این راه پر فراز و نشیب را با بسیج امت اسلامی و تقدیم هزاران شهید و جانباز و رزمنده انتخاب کرد تا آرمان‌ها و اهداف اسلام و انقلاب در جهان گسترش یابد و دست سلطه و زور از این کشور کوتاه شود.

جانشین سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: امروز دشمنان به حقیقت و اقتدار بسیج و ملت ایران پی برده‌اند و جرأت تعرض به این کشور را ندارند.

انصاری ادامه داد: اگر روزی دشمنان دشمنان اسلام به فکر تعرض به خاک ایران را در سر بپروراند در آتش خشم بسیج و بسیجیان خواهد سوخت.

وی تصریح کرد: آزموده را آزمودن خطاست، این همان مطلبی است که دشمنان ما باید از آن حذر کنند.

انصاری در ادامه به رسالت اقشار مختلف جامعه اشاره و گفت: امروز اقتدار نظام جمهوری اسلامی از مرز سواحل اروند در دفاع مقدس فراتر رفته و به سواحل دریای مدیترانه رسیده و هیچگاه عقب‌نشینی به خود راه نداده است.

وی افزود: بسیج در همه ابعاد توقف به خود راه نداده و به جهت پیشبرد انقلاب و نظام در حرکت است.

جانشین سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به زانو زدن 6 کشور دنیا به نیابت از کشورهای جهان در مقابل ایران تصریح کرد: نتیجه حماسه‌ آفرینی بسیج در دوران انقلاب اسلامی باعث به زانو درآمدن آمریکا و ایادی استکباری شده است.

انصاری در ادامه به دیدار بسیجیان با رهبر معظم انقلاب اشاره و گفت: در این دیدار دانش‌آموزان با بصیرت ایران اسلامی طی یک طومار از رهبر معظم انقلاب اجازه ورود به عرصه دفاع در حوزه‌های مختلف را خواستار شدند.

وی افزود: این تفکر بسیج و بسیجی بوده که حمایت‌های استکبار از حزب بعث، سلاح‌های کشتار جمعی را با شکست رو به رو ساخته است.

این رزمنده دوران دفاع مقدس به دوراندیشی و درایت رهبر معظم انقلاب اشاره و خاطرنشان کرد: رهبری نتیجه برجام را که چیزی جز بدعهدی و نقض آن نبوده به مسؤولان کشور گوش‌زد فرمودند و یادآور شدند که به این مذاکرات خوشبین نیستند.پ

انصاری با بیان اینکه هیچگاه نباید به لبخند دشمن خوشبین بود به لزوم بصیرت و هوشیاری اشاره و ادامه داد: بصیرت قطب‌نمایی است که انسان را به اوج قله‌های پیشرفت و ترقی خواهد رساند و مانع از انحراف او خواهد شد.

وی به انحراف برخی خواص و انقلابیون اشاره و گفت: همه ملت و مسؤولان باید به تبیین رهنمودهای مقام معظم رهبری در جامعه کمک کنند و با حفظ بصیرت مانع از نفوذ دشمن در لایه‌های درونی کشور شوند.

جانشین سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: با وحدت و همدلی و پشتیبانی از ولایت فقیه در برابر نفوذ دشمن در عرصه‌های مختلف خواهیم ایستاد و با تفکر بسیجی‌وار در عرصه اقتصاد مقاومتی بر مشکلات اقتصادی و معیشتی فائق می‌آییم.


منبع : فارس

مطالب مرتبط با : فکر تعرض به خاک ایران دشمنان را در آتش خشم بسیج خواهد سوزاند
دیدگاه شما در مورد : فکر تعرض به خاک ایران دشمنان را در آتش خشم بسیج خواهد سوزاند

فکر تعرض به خاک ایران دشمنان را در آتش خشم بسیج خواهد سوزاند تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ