• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 23738 - تاریخ انتشار : شنبه 06 آذر 1395 - ساعت: 17:36

چاپ
پرداخت یارانه تنها به افراد نیازمند در برنامه ششم/2.7 میلیون زن بی‌سرپرست

پرداخت یارانه تنها به افراد نیازمند در برنامه ششم/2.7 میلیون زن بی‌سرپرست


رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امروز نزدیک دو میلیون و 700 هزار نفر زن بی‌سرپرست خانوار داریم، گفت: در برنامه ششم نمایندگان در نظر دارند، یارانه به همه افراد نیازمند پرداخت شود.

به گزارش میانخبر، دفتر ارتباطات مردمی نماینده مردم ملکان در مجلس، سلمان خدادادی اظهار داشت: از من پرسیده شد وقتی رئیس جمهور آمریکا تغییر کند، چه اتفاقی می افتد و بنده صراحتا گفتم هیچ تغییری ایجاد نمی شود، زیرا رئیس جمهور در آمریکا مجری است نه سیاست‌گذار.

وی ادامه داد: متاسفانه در کشورهای "جهان سوم" رئیس جمهورها هم سیاست گذار هستند و هم مجری و یکی از بدبختی‌های ملت ایران این شد در دولت نهم و دهم رئیس جمهور تصمیمی گرفت که با منافع کلی جامعه ما سازگاری نداشت.

نماینده مردم ملکان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در کشورهای دیگر نیز یارانه پرداخت می‌شود، عنوان داشت: در آن کشورها در تامین اجتماعی یا بخش کشاورزی یارانه می دهند نه اینکه به همه مردم یارانه دهند، دولت یازدهم علی رغم تکالیف قانونی که در اختیار دارد مبنی بر قطع یارانه افراد ثروتمند، اما چنین اقدامی انجام نداده است.

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی درباره علت اقدام دولت در این زمینه بیان داشت: یکی از دلایل اصلی این است که این کارها انتخاباتی است یعنی دولت فکر می کند اگر این یارانه را قطع کند به ضررش تمام خواهد شد در حالی که باید بر اساس منافع ملی عمل کند.

وی خاطرنشان کرد: جامعه و قشر آسیب پذیر کشورمان شناخته شده است، امروز نزدیک دو میلیون و 700 هزار نفر زن بی سرپرست خانوار داریم، در برنامه ششم نیز همه نمایندگان در نظر دارند، باید یارانه به همه افراد نیازمند پرداخت شود.


منبع : فارس

مطالب مرتبط با : پرداخت یارانه تنها به افراد نیازمند در برنامه ششم/2.7 میلیون زن بی‌سرپرست
دیدگاه شما در مورد : پرداخت یارانه تنها به افراد نیازمند در برنامه ششم/2.7 میلیون زن بی‌سرپرست

پرداخت یارانه تنها به افراد نیازمند در برنامه ششم/2.7 میلیون زن بی‌سرپرست تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ