• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 23739 - تاریخ انتشار : شنبه 06 آذر 1395 - ساعت: 17:38

چاپ
تشریح وضعیت جوی محورهای خراسان رضوی در هفته پایانی ماه صفر/ افزایش نسبی دما در هفته جاری

تشریح وضعیت جوی محورهای خراسان رضوی در هفته پایانی ماه صفر/ افزایش نسبی دما در هفته جاری


رئیس اداره پیش‌بینی هواشناسی خراسان رضوی از افزایش نسبی دما در هفته جاری خبر داد و وضعیت جوی محورهای مختلف این استان را در هفته پایانی ماه صفر تشریح کرد.

به گزارش میانخبر، با اشاره به اینکه امروز آسمان مشهد قسمتی ابری با مه رقیق صبحگاهی و کاهش به‌تدریج ابر گاهی با وزش باد پیش بیش بینی شده است اظهار داشت: باوجوداینکه دمای هوای امروز مشهد حداقل 5 و حداکثر منفی 10 درجه پیش‌بینی‌شده اما انتظار می‌رود دمای هوای مشهد تا پایان هفته جاری افزایش‌یافته و حداکثر به 16 درجه بالای صفر برسد.

وی با اشاره به اینکه در 24 ساعت گذشته قوچان و مه ولات به ترتیب سردترین و گرم‌ترین شهرستان خراسان رضوی بودند اضافه کرد: در طی 24 ساعت گذشته بیشترین میزان بارندگی از کلات به میزان 0.2 میلی‌متر و بیشترین سرعت وزش باد از بردسکن و بجستان با سرعت 43 کیلومتر بر ساعت گزارش‌شده است.

رئیس اداره پیش‌بینی هواشناسی خراسان رضوی در خصوص وضعیت جوی محورهای مختلف خراسان رضوی در هفته پایانی ماه صفر بیان کرد: آسمان محورهای قوچان- مشهد، سرخس- مشهد، نیشابور- مشهد و تربیت حیدریه، فریمان و مشهد تا روز سه‌شنبه 9 آذر نیمه‌ابری و با افزایش وزش باد پیش‌بینی می‌شود و علاوه بر این چهارشنبه و پنج‌شنبه آسمان همه محورهای مذکور وزش باد نسبتاً شدید و در برخی نقاط احتمال بارش‌های پراکنده نیز پیش‌بینی می‌شود.

قائنی‌پور اضافه کرد: امروز نواحی شمالی، مرکزی و جنوبی خراسان رضوی نیمه برای همراه با وزش باد نسبتاً شدید پیش می‌شود که تا روز چهارشنبه 10 آذر این وضعیت ادامه دارد.

وی یادآور شد: انتظار می‌رود از روز سه‌شنبه 9 آذر دمای هوای مشهد به صفر درجه برسد و در روزهای آخر هفته دمای آن افزایش پیدا کرده و از سرمای هوا تا حدود قابل‌توجهی کاسته شود.


منبع : فارس

مطالب مرتبط با : تشریح وضعیت جوی محورهای خراسان رضوی در هفته پایانی ماه صفر/ افزایش نسبی دما در هفته جاری
دیدگاه شما در مورد : تشریح وضعیت جوی محورهای خراسان رضوی در هفته پایانی ماه صفر/ افزایش نسبی دما در هفته جاری

تشریح وضعیت جوی محورهای خراسان رضوی در هفته پایانی ماه صفر/ افزایش نسبی دما در هفته جاری تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ