• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 23747 - تاریخ انتشار : شنبه 06 آذر 1395 - ساعت: 17:59

چاپ
دستگیری اعضای باند سارقان منزل با 20 فقره سرقت در آمل

دستگیری اعضای باند سارقان منزل با 20 فقره سرقت در آمل


فرمانده انتظامی آمل گفت: اعضای باند چهار نفره سرقت در شهرستان آمل که با اجاره منزل مجردی وسايل سرقتی را در آن مخفی می‌کردند، شناسايی و طی عملياتی غافلگيرانه دستگير شدند.

به گزارش میانخبر، سرهنگ ولی‌الله گنجيان مقدم در گفت و گو از شناسايی و دستگيری اعضای باند سارقان منزل در شهرستان آمل خبر داد و گفت: پس از وقوع چندين فقره سرقت از منازل شهروندان آملی، عمليات شناسايی و دستگيری سارق يا سارقان در دستور كار ماموران اداره مبارزه با سرقت پليس آگاهی فرماندهی انتظامی این شهرستان قرار گرفت.

وی در ادامه اظهار کرد: ماموران پس از بررسی تمامی صحنه‌های سرقت و بررسی‌های فنی و پليسی به یک شکل و یکسان بودن تمامی سرقت‌ها با شيوه و شگرد خاص پی برد و سريالی بودن سرقت‌ها نيز برای پليس محرز شد.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل به پيگيری‌های همه جانبه پليس در انجام این ماموریت اشاره کرد و افزود: سرانجام اعضای باند چهار نفره سرقت که با اجاره منزل مجردی وسايل سرقتی را در آن مخفی می‌کردند، شناسايی و طی عملياتی غافلگيرانه دستگير شدند.

سرهنگ گنجيان از دستگیری يک مالخر در جریان این سرقت‌ها خبر داد و گفت: متهمان در تحقيقات و بازجويی‌های فنی پليس به 22 فقره سرقت منزل، اعتراف کردند.
وی با اشاره به کشف اموال مسروقه بسیاری از متهمان در هنگام دستگیری، تصریح کرد: متهمان پس از تشكيل پرونده برای سير مراحل قانونی تحويل مرجع قضائی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل در پايان با بيان اينکه شهروندان از نگهداری وجوه نقد، طلا و جواهر به مقدار زياد در منزل بپرهيزند، خاطرنشان کرد: شهروندان در مواقعي كه مجبور به نگهداری موقت وجوه نقد و اشياء قيمتی در داخل منزل هستند، از پنهان کردن آن به صورت يک‌جا خودداری کرده و حتی‌الامكان از گاو صندوق سالم و مطمئن استفاده كنند.


منبع : سفیر هراز

مطالب مرتبط با : دستگیری اعضای باند سارقان منزل با 20 فقره سرقت در آمل
دیدگاه شما در مورد : دستگیری اعضای باند سارقان منزل با 20 فقره سرقت در آمل

دستگیری اعضای باند سارقان منزل با 20 فقره سرقت در آمل تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ