• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 23781 - تاریخ انتشار : یکشنبه 07 آذر 1395 - ساعت: 19:34

چاپ

خواسته منصوریان از حیدری چیست؟


بازگشت حیدری به ترکیب استقلال مطمئنا در روزهایی که آبی ها دوباره تحت فشار قرار گرفتند، اتفاق مهمی است.

به گزارش میانخبر، بازگشت حیدری به ترکیب استقلال مطمئنا در روزهایی که آبی ها دوباره تحت فشار قرار گرفتند، اتفاق مهمی است.

 بازگشت احتمالی خسرو حیدری در دیدار برابر صبای قم، مطمئنا بهترین اتفاق برای منصوریان در روزهای گذشته است. سرمربی آبی ها بعد از مصدومیت این بازیکنان در بازی های گذشته برای پیدا کردن جانشین مناسب این بازیکن مهره های مختلفی را انتخاب کرد اما هیچکدام کارایی حیدری را نداشتند.

جابر انصاری اولین گزینه منصوریان برای حضور در این منطقه از زمین بود که البته در دیدار برابر سایپا نیز موفق به گلزنی شد اما در دیدارهای آتی آبی ها نتوانست گره از کار آبی پوشان باز کند تا جای خالی حیدری و خصوصیات منحصر به فرد او بیشتر احساس شود.

سرمربی آبی ها در دیدار برابر گسترش فولاد نیز فرشید باقری را در سمت راست زمین قرار داد. باقری هر چند در جریان بازی نمایش قابل قبولی در پست غیر تخصصی خود داشت اما اشتباه این بازیکن در دقیقه 80 باعث شد تا استقلال یک برد مهم را از دست بدهد تا باقری نیز در این پست نمره قبولی نگیرد.

منصوریان در جلسه تمرینی روز شنبه استقلال برای دقایقی با حیدری صحبت کرد. حیدری که در فصل جاری کاپیتان دوم استقلال و البته بازیکن بزرگ این تیم در مرکز زمین است، قطعا می تواند در دیدارهایی مانند گسترش فولاد نقش تعیین کننده ای در زمین ایفا کند.


منبع : صراط

مطالب مرتبط با : خواسته منصوریان از حیدری چیست؟
دیدگاه شما در مورد : خواسته منصوریان از حیدری چیست؟

خواسته منصوریان از حیدری چیست؟ تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ