• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 23814 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 10 آذر 1395 - ساعت: 16:53

چاپ
توضیحات شهردار سورک درباره المان میدان امام حسین(ع)

توضیحات شهردار سورک درباره المان میدان امام حسین(ع)


شهردار سورک درباره دلیل اقدامات انجام شده برای المان میدان امام حسین(ع) توضیحاتی دادند.

به گزارش میانخبر، ابوالفضل سبک‌روح در گفت‌وگو با خبرنگا ما درباره دلیل اقدامات انجام شده برای المان میدان امام حسین(ع) سورک، گفت: خیابان امام خمینی(ره) و میدان امام حسین(ع) سمبل شهر سورک هستند و زمانی که این مسئولیت به من واگذار شده بود فرصت یک ماهه تا محرم داشتیم.

وی بیان کرد: چون اکثر مهمانان به این خیابان و همچنین خیابان مزار می‎‌رفتند به همین دلیل فاز اول خیابان مزار و خیابان امام(ره) را انجام دادیم.

شهردار سورک خاطرنشان کرد: به‌دلیل اینکه نوشته مقدس "یا اباعبدالله الحسین" حفظ شود و همچنین المان مرکزی با المان شهدای گمنام و مسجد جامع تناقض نداشته باشد، دروازه قرآن را ایجاد کردیم که در چهار طرف آن چهار قل قرآن نوشته خواهد شد.

سبک‌روح بزرگ‌ترین مشکل شهرداری بعد از بدهی‌های موجود را کمبود نیروی انسانی فنی و مالی و امکانات فنی دانست و افزود: کارهای بزرگ آدم‌های بزرگ می‌خواهد در همین راستا سعی داریم با مرور زمان این موضوع را اصلاح کنیم.

وی به تلاش شهرداری برای حل مشکل آب‌های سطحی اشاره کرد و گفت: طرح هدایت آب‌های سطحی به‌خصوص برای خیابان امام خمینی(ره) طرح شده که با اجرای آن مشکل بسیاری از مردم حل می‌شود و در حال رایزنی برای تامین بودجه آن هستیم.دیدگاه شما در مورد : توضیحات شهردار سورک درباره المان میدان امام حسین(ع)

توضیحات شهردار سورک درباره المان میدان امام حسین(ع) تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ