• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 23860 - تاریخ انتشار : یکشنبه 14 آذر 1395 - ساعت: 20:53

چاپ
میاندورود نیاز به فعالیت‌های دوچندان در حوزه خبر و اطلاع‌رسانی دارد

بخشدار مرکزی میاندورود:

میاندورود نیاز به فعالیت‌های دوچندان در حوزه خبر و اطلاع‌رسانی دارد


بخشدار مرکزی میاندورود با بیان اینکه این شهرستان پیشینه غنی فرهنگی، علمی و ظرفیت‌های متعدد در حوزه‌های مختلف دارد، گفت: با همکاری یکدیگر به‌‌ویژه خبرنگاران و جوانان فعال فرهنگی باید قابلیت‌های این شهرستان را به دیگران انعکاس دهیم.

به گزارش میانخبر، حجر عسکری عصر امروز در نشست صمیمی با خبرنگاران و فعالان فرهنگی روستاها در فضای مجازی که در بخشداری این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: میاندورود با داشتن پیشینه غنی فرهنگی، علمی و پتانسیل‌های متعدد در حوزه‌های مختلف نیاز مبرم به فعالیت‌های دو چندان در حوزه خبر و اطلاع‌رسانی دارد.

وی بیان کرد: رسالت اصلی خبرنگار و رسانه یعنی انعکاس واقعیت‌های اجتماع و تلاش برای بهبود اوضاع جامعه و کمک به توسعه اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و... است.

بخشدار مرکزی میاندورود با اشاره به اینکه با وجود اصحاب رسانه و جوانان فعال فرهنگی می‌توانیم گام‌های مفید و مؤثری در خصوص معرفی این شهرستان برداریم، تصریح کرد: امروزه فضای مجازی انتقال پیام را سرعت بالایی بخشیده که باید با برنامه‌ریزی صحیح از این امکان به نحو احسن در معرفی نقاط قوت و دادن راهکار برای از بین بردن نقاط ضعف این شهرستان تلاش کنیم.

* محتوای خبری باید بر پایه استدلال باشد

این مسؤول با تأکید بر اینکه در برخورد با فضای مجازی لازم است به آسیب‌ها، تهدیدها و فرصت‌های آن توجه ویژه داشته باشیم، ادامه داد: این شهرستان قابلیت‌های فراوانی دارد اما متأسفانه هنوز افرادی هستند که از آن آگاهی ندارند در نتیجه با کمک و همکاری یکدیگر به‌خصوص جوانان می‌توانیم قابلیت‌های این شهرستان را به دیگران انعکاس دهیم.

عسکری با اشاره به اینکه فعالیت در فضای مجازی مستلزم اطلاعات دقیق و منابع موثق است، گفت: محتوای خبری باید برپایه استدلال و عقلانی باشد که پایه و اساس آن تحقیق است.

وی در این نشست با اشاره به توانمندی‌ها و ظرفیت جوانان در میاندورود خواستار نگاه ویژه‌تر مسؤولان به خبرنگاران و فعالان فرهنگی در این مجموعه شد.

هر یک از افراد به بیان نقطه نظرات و انتقادهای خود پرداختند و با بررسی مشکلات و دغدغه‌های موجود، بحث و تبادل‌نظر کردند.دیدگاه شما در مورد : میاندورود نیاز به فعالیت‌های دوچندان در حوزه خبر و اطلاع‌رسانی دارد

میاندورود نیاز به فعالیت‌های دوچندان در حوزه خبر و اطلاع‌رسانی دارد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ