• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 23961 - تاریخ انتشار : سه شنبه 16 آذر 1395 - ساعت: 20:33

چاپ
قلب پارس کرم به تپش افتاد/ شروع دوباره تنها تولید کننده بازیک کرم در خاورمیانه

قلب پارس کرم به تپش افتاد/ شروع دوباره تنها تولید کننده بازیک کرم در خاورمیانه


در یک ماه گذشته فردی به نام علی نوری شرکت را خریداری کرده است و بنا به شواهد تلاش زیادی برای راه‌اندازی مجدد کارخانه دارد و خبر رسیده این شرکت از روز یک‌شنبه دوباره آغاز به‌کار و تولید کرده است.

به گزارش میانخبر، در چند سال گذشته کارخانه پارس کرم خزر به‌عنوان تنها تولید کننده بازیک کرم در خاورمیانه دچار مشکلات زیادی شد که در پی آن باعث تعطیلی گاه و بی‌گاه کارخانه شده بود.

بدهی به بازنشستگان و کارگران، بدهی به تامین اجتماعی و بانک، نبود مکان دفع پسماند و کم‌کم واردات بی‌رویه باعث شد این شرکت از روند مطلوب خارج شود.

نزدیک به دو سال گذشته با تغییر مدیریت شرکت انتظار تحول در فعالیت شرکت بودیم اما این وعده‌ها هم به تحقق نرسید و تا جایی که طلبکاران با حکم دادگاه برخی از درختان اطراف شرکت را به‌عنوان طلب خود دریافت کردند و شرکت هم چندان تولید نداشت.

اما در یک ماه گذشته فردی به نام علی نوری شرکت را خریداری کرده است و بنا به شواهد تلاش زیادی برای راه‌اندازی مجدد کارخانه دارد و خبر رسیده این شرکت از روز یک‌شنبه دوباره آغاز به‌کار و تولید کرده است.

در این شرکت نزدیک به صد نفر از شهرستان میاندورود مشغول به کار بودند که با راه‌اندازی مجدد آن شادی دوباره‌ای وارد خانواده این افراد شد که انتظار می‌رود با تلاش مدیران شرکت و حمایت مسئولان در رفع موانع موجود بر سر راه تولید و ادامه فعالیت شرکت، شاهد رونق دوباره در منطقه باشیم.دیدگاه شما در مورد : قلب پارس کرم به تپش افتاد/ شروع دوباره تنها تولید کننده بازیک کرم در خاورمیانه

قلب پارس کرم به تپش افتاد/ شروع دوباره تنها تولید کننده بازیک کرم در خاورمیانه تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ