• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 23998 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 17 آذر 1395 - ساعت: 15:23

چاپ
ایجاد مرکز خرید مرکبات در بخش گهرباران

مدیر جهاد کشاورزی میاندورود خبر داد

ایجاد مرکز خرید مرکبات در بخش گهرباران


مدیر جهاد کشاورزی میاندورود با اشاره به فراهم بودن امکانات زیرساختی در بخش گهرباران برای دریافت مرکبات از ایجاد مرکز خرید مرکبات در این بخش خبر داد.

به گزارش میانخبر، سیدشبر موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار ما با اشاره به خرید مرکبات در روستای اسلام‌آباد، اظهار کرد: خرید در این مرکز هیچ محدودیتی ندارد و در این زمینه باغداران نگران نباشند و برای فروش مرکبات عجله نکنند.

وی بیان کرد: تا زمانی که محصول بالای درخت وجود دارد این مراکز نیز فعال هستند و کشاورزان نگرانی از این بابت نداشته باشند.

مدیر جهادی کشاورزی میاندورود، خاطرنشان کرد: هواشناسی استان در بحث آب و هوا تا پایان آذرماه سرمای شدید پیش‌بینی نکرده و باغداران عجله‌ای در برداشت مرکبات و تحویل سریع آن نداشته باشند.

موسوی از اضافه شدن یک کارخانه دیگر در استان برای تحویل مرکبات خبر داد و گفت: کارخانه‌ای در نشتارود به سیستم اضافه شد که در طول 24 ساعته مشغول فعالیت است.

وی در ادامه با بیان اینکه امکانات زیرساختی در بخش گهرباران برای دریافت مرکبات از کشاورزان فراهم است، تصریح کرد: مقرر شد ایستگاهی برای این منظور در بخش گهراران شروع به دریافت مرکبات کند.

موسوی تصریح کرد: اگر محصولات کشاورزان درجه یک باشد بعد از تحویل گرفتن محصولات آسیب دیده اقدام به تحویل آنها خواهیم کرد که قیمت تضمینی آن حدود 800 تومان قیمت‌گذاری شده است.دیدگاه شما در مورد : ایجاد مرکز خرید مرکبات در بخش گهرباران

ایجاد مرکز خرید مرکبات در بخش گهرباران تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ