• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 24002 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 18 آذر 1395 - ساعت: 14:51

چاپ
کشف 100 میلیون ریال پوشاک بچه غیرمجاز در میاندورود/ 5 هزار متر اراضی ملی رفع تصرف شد

فرمانده انتظامی میاندورود خبر داد

کشف 100 میلیون ریال پوشاک بچه غیرمجاز در میاندورود/ 5 هزار متر اراضی ملی رفع تصرف شد


فرمانده انتظامی میاندورود از کشف 100 میلیون ریال پوشاک بچه غیرمجاز در میاندورود خبر داد.

به گزارش میانخبر، سرهنگ ذات‌الله رضوانی در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار کرد: در راستای فرامین رهبری مبنی بر توجه جدی به کالای داخلی و مبارزه با ورود کالای خارجی؛ در سال جاری دو میلیارد و 169 میلیون و 380 هزار ریال انواع کالای قاچاق در میاندورود کشف شده است.

وی بیان کرد: این کالاها شامل 985 کارتن شکلات قاچاق معادل 295 هزار و 720 عدد، 150 حلقه لاستیک خودرو، 105 جفت جوراب خارجی بوده است.

فرمانده انتظامی میاندورود از کشف مقدار زیادی پوشاک بچه غیربهداشتی در میاندورود خبر داد و گفت: در هفته جاری یک کامیون پوشاک غیرمجاز و غیربهداشتی که از شهرستان بهشهر به میاندورود آورده شده بود به ارزش ریالی 100 میلیون ریال کشف و ضبط شد.

رضوانی تصریح کرد: پوشاک‌ها توسط این افراد به صورت غیرمجاز بسته‌بندی و لیبل شرکت‌های معتبر به آن زده می‌شد و به‌عنوان پوشاک درجه یک و ارزان به صورت فله‌ای در بازارهای هفتگی به فروش می‌رسید.

وی افزود: در این رابطه یک دستگاه کامیون توقیف و تعدای نیز دستگیر شدند و مراحل قانونی در حال انجام است.

رضوانی همچنین از رفع تصرف 5 هزار متر از اراضی ملی در روستای دارابکلا خبر داد و گفت: با همکاری یگان حفاظت منابع طبیعی و حکم قضایی و ماموران انتظامی این یگان، متهم را که پس از تصرف زمین‌‎های این منطقه با دیوارکشی زمین‌های تصرفی اقدام به ساخت چندین ویلای تفریحی در آن کرده بود، شناسایی و دستگیر کردند.دیدگاه شما در مورد : کشف 100 میلیون ریال پوشاک بچه غیرمجاز در میاندورود/ 5 هزار متر اراضی ملی رفع تصرف شد

کشف 100 میلیون ریال پوشاک بچه غیرمجاز در میاندورود/ 5 هزار متر اراضی ملی رفع تصرف شد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ