• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 24013 - تاریخ انتشار : شنبه 20 آذر 1395 - ساعت: 13:21

چاپ
مدیر شرکت پارس کرم: هدف ما رونق دوباره شرکت است+ تصاویر

در بازدید محمد دامادی از شرکت پارس کرم خزر؛

مدیر شرکت پارس کرم: هدف ما رونق دوباره شرکت است+ تصاویر


محمد دامادی نماینده مردم ساری و میاندورود به‌همراه بخشدار مرکزی رئیس بانک ملی شعبه سورک از شرکت پارس کرم خزر بازدید کرد.

به گزارش میانخبر، محمد دامادی نماینده مردم ساری و میاندورود به‌همراه بخشدار مرکزی رئیس بانک ملی شعبه سورک از شرکت پارس کرم خزر بازدید کرد.

در این بازدید دامادی پیگیر راه‌اندازی مجدد شرکت از سوی مدیریت جدید شد و درباره موانع بر سر راه تولید این شرکت رایزنی کردند.

علی نوری حمیدی در این نشست با بیان اینکه حضور ما در این شرکت برای ازسرگیری دوباره تولید و ایجاد رونق و اشتغال برای مردم منطقه و کشور است، اظهار کرد: در مدت کوتاهی که این شرکت را خریداری کردم ابتدا کارخانه را تجهیز و نوسازی کردیم و در این زمینه هزینه زیادی انجام گرفت.

وی بیان کرد: این شرکت کرم را به بازیک کرم که در صنایع چرم سازی و صنایع دیگر به‌کار می‌رود تولید می‌کند که در سطح خاورمیانه چنین شرکتی وجود ندارد.

مدیر جدید شرکت پارس کرم خزر، خاطرنشان کرد: پسماند کارخانه که در گذشته معضل شرکت بود به‌دنبال دفع آن به‌صورت صنعتی در داخل شرکت هستیم.

حمیدی با بیان اینکه در حال حاضر نزدیک به 100 نفر در شرکت مشغول به کار شدند، تصریح کرد: با راه‌اندازی بخش تبدیل صنعتی پسماند، برای نزدیک به 50 نفر اشتغال‌زایی می‌شود.

وی همچنین از آقاجانی رئیس دادگستری، ملاکریمی دادستان سابق و هاشمی دادستان فعلی، قادری فرماندار و غلامی معاون فرماندار، عسکری بخشدار مرکزی و جناسمی فرمانده سپاه میاندورود بابت حمایت‌هایشان از این شرکت تقدیر و تشکر کرد و گفت: انتظار داریم این حمایت‌ها همچنان ادامه داشته باشد تا کارگرانی که از این شهرستان در کارخانه مشغول به کار هستند بیکار نشوند.دیدگاه شما در مورد : مدیر شرکت پارس کرم: هدف ما رونق دوباره شرکت است+ تصاویر

مدیر شرکت پارس کرم: هدف ما رونق دوباره شرکت است+ تصاویر تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ