• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 24045 - تاریخ انتشار : یکشنبه 21 آذر 1395 - ساعت: 20:56

چاپ

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی:

برجام یک سند بین‌المللی و تعهد هفت کشور است/ در صورت نقض برجام اقدام متقابل می‌کنیم


نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی گفت: برجام سندی نیست که فقط با آمریکا امضا کرده باشیم بلکه آمریکا یکی از امضا کنندگان است.

به گزارش میانخبر، محمد دامادی در گفت‌وگو با خبرنگار ما، با بیان اینکه برجام یک سند بین‌المللی و تعهد هفت کشور است، اظهار کرد: برجام سندی نیست که فقط با آمریکا امضا کرده باشیم بلکه آمریکا یکی از امضا کنندگان است.

وی بیان کرد: در هر صورت اگر کشورهای دیگر نسبت به این بدعهدی آمریکا بخواهند تمکین و همین مسیر را ادامه دهند مطئن باشید ما اقدام متقابل انجام خواهیم داد.

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی، خاطرنشان کرد: ما کشوری مستقل و مقتدر هستیم که در عین استقلال، اقتدارخود را داریم.

دامادی در پاسخ به اینکه تحریم‌های یک‌جانبه آمریکا نقض برجام است یا نه، گفت: از اول انقلاب همین تحریم‌ها بوده و اولین بار نیست که تحریم‌ها تصویب می‌شود، این تحریم‌ها قبلا هم بوده است.

وی افزود: آمریکایی‌ها نقض برجام کردند، منتهی اگر کشورهای دیگر گوش به زنگ کدخدای خود باشند مطمئن باشید اقدام متقابل انجام خواهیم داد.دیدگاه شما در مورد : برجام یک سند بین‌المللی و تعهد هفت کشور است/ در صورت نقض برجام اقدام متقابل می‌کنیم

برجام یک سند بین‌المللی و تعهد هفت کشور است/ در صورت نقض برجام اقدام متقابل می‌کنیم تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ