• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 24129 - تاریخ انتشار : سه شنبه 23 آذر 1395 - ساعت: 19:39

چاپ
صنایع دستی امکان ورود ارز را با هزینه کمتر فراهم می‌کند

رئیس میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری ساری و میاندورود:

صنایع دستی امکان ورود ارز را با هزینه کمتر فراهم می‌کند


رئیس میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری ساری و میاندورود، گفت: توجه به صنایع دستی زمینه شغل و ورود ارز را حتی در همان مکان منزل یا به اصطلاح مشاغل خانگی با صرف هزینه کمتر و درآمد بیشتر همراه خواهد کرد.

به گزارش میانخبر، رضا مهدیان در گفت‌وگو با خبرنگار ما، اظهار کرد: در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری با موضوع اهمیت پیگیری اقتصاد مقاومتی و نقش صنایع دستی به‌عنوان صنعت کوچک، از کارگاه‌های هنرمندان تولیدات خانگی و صنعت‌گران شاخص رشته‌های متنوع صنایع دستی بازدید شد.

وی بیان کرد: در این بازدید ضمن تشریح نقش و اهمیت این هنر و صنعت ملی در اعتلای اهداف اقتصاد مقاماتی به آگاه‌سازی و ترغیب هنرمندان پرداخته شد.

رئیس اداره میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری ساری و میاندورود، خاطرنشان کرد: با حضور در جمع پیشکسوتان این عرصه در روستاهای هدف صنایع دستی، روش‌های جذب علاقه‌مندان به رشته‌های مختلف صنایع دستی بومی و تشویق آنها به افزایش تولید و عرضه در نمایشگاه‌ها و بازار فروش برای افزایش اشتغال که رسالت اصلی اقتصاد مقاومتی است به این هنرمندان ارائه شد.

مهدیان تاکید کرد: انتقال تجربیات باارزش فعالان سابقه‌دار این صنعت به نسل جدید ضمن انتقال معرفی فرهنگ و سنت گذشتگان به نسل حاضر، زمینه شغل و ورود ارز را حتی در همان مکان منزل یا به اصطلاح مشاغل خانگی با صرف هزینه کمتر و درآمد بیشتر همراه خواهد کرد.مطالب مرتبط با : صنایع دستی امکان ورود ارز را با هزینه کمتر فراهم می‌کند
دیدگاه شما در مورد : صنایع دستی امکان ورود ارز را با هزینه کمتر فراهم می‌کند

صنایع دستی امکان ورود ارز را با هزینه کمتر فراهم می‌کند تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ