• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 24137 - تاریخ انتشار : سه شنبه 23 آذر 1395 - ساعت: 22:24

چاپ
برای برداشتن سرعت‌گیرهای غیرمجاز در اسلام‌آباد باید امنیت نیروهای من تامین شود

مسئول نمایندگی اداره راه و شهرسازی در میاندورود:

برای برداشتن سرعت‌گیرهای غیرمجاز در اسلام‌آباد باید امنیت نیروهای من تامین شود


مسئول نمایندگی اداره راه و شهرسازی در میاندورود گفت: برای برداشتن سرعت‌گیرهای غیرمجاز در اسلام‌آباد باید امنیت نیروهای من تامین شود.

به گزارش میانخبر، عمران فلاحی در گفت‌وگو با خبرنگار ما درباره سرعت‌گیرهای روستاهای اسلام‌آباد و زید، اظهار کرد: با توجه به اعتراض مردم روستاهای پایین دست میاندورود مبنی بر وجود سرعت‌گیرهای غیر ضروری و نامناسب بدون وجود علائم لازم و همچنین دستورات از سوی مسئولان، اقدام به برداشتن سرعت‌گیرهای غیرمجاز کردیم اما اهالی روستای اسلام‌آباد مانع شدند.

وی بیان کرد: سرعت‌گیرهای این روستاها غیراستاندار و غیرمجاز است و کارایی لازم را ندارد.

مسئول نمایندگی اداره راه و شهرسازی در میاندورود، خاطرنشان کرد: در یک دوره زمانی برای جلوگیری از تصادف اقدام به این کار کردند اما در حال حاضر به‌دلیل نصب جداکننده نیاز به وجود آنها نیست.

فلاحی افزود: در این منطقه 9 سرعت‌گیر غیرمجاز وجود دارد که 6 تای آن را با اینکه وظیفه ما نبود اقدام به افزایش طول آن کردیم تا ماشین‌ها دچار مشکل نشوند.

وی تصریح کرد: سه سرعت‌گیر عملا نیاز به وجود آن نیست که در هر یک از روستاهای اسلام‌آباد، زیدعلیا و سفلی یک سرعت‌گیر غیر ضرور وجود دارد.

فلاحی با اشاره به جلوگیری از برداشتن سرعت‌گیرهای غیرمجاز که از سوی اداره راه در حال انجام بود توسط اهالی روستای اسلام‌آباد با تحریک بعضی از افراد، گفت: با این شرایط که اهالی هر دفعه بخواهند جلوی کار ما را بگیرند باید با نیروی ویژه پلیس و ایجاد امنیت برای نیروهای خودم این اقدام انجام شود.دیدگاه شما در مورد : برای برداشتن سرعت‌گیرهای غیرمجاز در اسلام‌آباد باید امنیت نیروهای من تامین شود

برای برداشتن سرعت‌گیرهای غیرمجاز در اسلام‌آباد باید امنیت نیروهای من تامین شود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ