• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 24168 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 24 آذر 1395 - ساعت: 20:07

چاپ
کلنگ‌زنی جاده گهرباران سیاسی نبود/ تا هستیم باید کار کنیم

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی:

کلنگ‌زنی جاده گهرباران سیاسی نبود/ تا هستیم باید کار کنیم


نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی، گفت: آنهایی که در زمان انتخابات گفتند این کلنگ سیاسی است گفتم که چنین چیزی نیست و تا زمانی که هستیم وظیفه داریم کار انجام دهیم.

به گزارش میانخبر، محمد دامادی در گفت‌‍وگو با خبرنگار ما درباره جاده گهرباران با بیان اینکه تعریض این جاده سه فاز دارد، اظهار کرد: در فاز اول دو لاین به طول 5.5 کیلومتر به این جاده اضافه می‌شود که یک لاین انجام شد و لاین دیگر در حال انجام است.

وی بیان کرد: با پایان فاز اول پروژه متوقف نمی‌شود و با پایان هر فاز، فاز بعدی آغاز می‌شود.

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی، خاطرنشان کرد: در مرحله بعد کارهای ایمن سازی مانند نصب چراغ، گاردریل و... انجام می‌شود که منتظر پایان فازها برای شروع خط‌کشی و کارهای دیگر هستند.

دامادی به انتقادهایی که درباره کلنگ‌زنی این پروژه شده بود، معترض شد و گفت: آنهایی که در زمان انتخابات گفتند این کلنگ سیاسی است گفتم که چنین چیزی نیست و تا زمانی که هستیم وظیفه داریم کار انجام دهیم.

وی از مردم خواست به‌دلیل اینکه جاده تعریض شده و کارها در حال انجام است سرعت غیرمجاز نروند تا امنیت مردم در این جاده تامین شود.

دامادی به جاده بالادست میاندورود هم اشاره کرد و گفت: برای آسفالت جاده بالادست خیلی پیگیر بودم، دوستان در شهرستان پیگیر موضوع باشند و ما هم حمایت می‌کنیم.برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
  • پنج شنبه 25 آذر 1395 - 09:18 ث

    آقای دامادی تعریض بسیار خوبه و حمایت میکنیم. اما به نظر شما در کجای دنیا جاده چهاربانده نباید یک متر شانه خاکی داشته باشد؟؟؟؟ جاده گهرباران حتی یک متر شانه خاکی هم نداره.

    پاسخ به نظر
    + 0 - 0
دیدگاه شما در مورد : کلنگ‌زنی جاده گهرباران سیاسی نبود/ تا هستیم باید کار کنیم

کلنگ‌زنی جاده گهرباران سیاسی نبود/ تا هستیم باید کار کنیم تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ