• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 24169 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 24 آذر 1395 - ساعت: 20:13

چاپ
جلسه شورای اداری یا جلسه سخنرانی!

جلسه شورای اداری یا جلسه سخنرانی!


در اکثر جلسات شورای اداری، فرماندار به همراه مهمانانی که از سطح استان و یا کشور به جلسه دعوت می‌شدند به سخنرانی می‌پردازند که این موضوع جلسه شورای اداری را به جلسه سخنرانی و یک طرفه بودن کشانده است.

به گزارش میانخبر، جلسه شورای اداری در هر شهرستان و استان به‌طور معمول هر یک ماه برگزار و در آن پیرامون موضوعات و اتفاقات و مشکلات سطح حوزه استحفاضی بحث و مشکلات بین دستگاهی مطرح و راه حل‌های لازم بررسی و اتخاذ می‌شود.

شهرستان میاندورود از زمان تاسیس جلسات شورای اداری مختلفی به خود دیده و حواشی ریز و درست در آن کم نبوده است، از دست مادر چاوز تا یک الف بچه و.... اما نکته قابل تامل در اکثر این جلسات یک طرفه بودن آن است که مورد انتقاد مدیران و مسئولان شهرستان قرار گرفته است.

در اکثر این جلسات فرماندار به همراه مهمانانی که از سطح استان و یا کشور به جلسه دعوت می‌شدند به سخنرانی می‌پرداختند که این موضوع جلسه شورای اداری را به جلسه سخنرانی و یک طرفه بودن کشانده است.

یکی از مدیران میاندورود در گفت‌‍وگو با خبرنگار ما با انتقاد از این روند برگزاری جلسات، اظهار کرد: همان‌طور که از نام جلسه شورای اداری مشخص است این جلسه برای مشورت تشکیل می‌شود و نه سخنرانی و یک طرفه بودن.

وی افزود: انتظار است در این جلسه مدیران نیز به بیان صحبت‌های خود بپردازند و مشکلات دستگاه خود را مطرح و اگر مشکل بین دستگاهی وجود دارد در جلسه‌ای که همه مدیران حضور دارند بررسی و مرتفع شود.

در شهرستان میاندورود آیا موضوعی نیست که مدیران بخواهند در جلسه شورای اداری آن را مطرح کنند و یا اینکه برنامه‌ای اجرا نمی‌شود که بخواهند برای آن صحبتی داشته باشند و یا اینکه این جلسه برای سخنرانی و حضور مدیران استانی و کشوری تشکیل می‌شود.دیدگاه شما در مورد : جلسه شورای اداری یا جلسه سخنرانی!

جلسه شورای اداری یا جلسه سخنرانی! تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ