• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 24228 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 25 آذر 1395 - ساعت: 13:21

چاپ
در عزل و نصب‌های ساری دخالتی نمی‌کنم/ از کسانی که غیرقانونی رد صلاحیت شوند دفاع می‌کنم

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی:

در عزل و نصب‌های ساری دخالتی نمی‌کنم/ از کسانی که غیرقانونی رد صلاحیت شوند دفاع می‌کنم


نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی، گفت: کسانی که غیرقانونی رد صلاحیت شوند از حقوقشان دفاع می‌کنم.

به گزارش میانخبر، علی اصغر یوسف‌نژاد در جلسه شورای اداری میاندورود و معارفه شهردار سورک با بیان اینکه امروز مهمترین مشکل دستگاه‌ها خشکسالی پولی است، اظهار کرد: امیدواریم خداوند کمک کند با اتفاق، اتحاد، انسجام و نظرات رهبری که نگاه به دورن و اقتصاد مقاومتی و بدون توجه به خارج کشور و اینکه فرمول حل مشکل ما در داخل کشور است بتوانیم مشکلات را حل کنیم.

وی با تاکید بر اینکه درد و انگیزه ما کمک به مسئولان و دستگاه‌ها است، افزود: عمده‌ترین اتفاقی که این روزها افتاده موضوع برف و خسارت سنگینی که به باغدارن و کشاورزان وارد شده است که در این رابطه جلسات مختلفی با معاون رئیس جمهور و وزرای نفت، نیرو و جهاد کشاورزی داشتیم و دولت مصوبه‌ای در این زمینه داشته و باید ببینیم در اجرا چگونه انجام می‌شود.

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی، خاطرنشان کرد: در بخش هشت‌گانه که در ساری داریم، میاندورود یک بخش خاص است که در زیرساخت‌ها تقریبا حالت بهتری دارد که باید از این ظرفیت‌ها استفاده کرد و ما به‌عنوان یک فرد و نماینده در کنار مهندس دامادی در جمع نمایندگان استان هر کمکی باشد انجام وظیفه می‌کنیم.

یوسف‌نژاد با بیان اینکه کار نماینده یک کار تخصصی است، گفت: اگر چه خیلی از مطالبات و خواست‌ها باید توسط دستگاه‌ها برطرف شود اما مردم همان را از نماینده می‌خواهند در صورتی که کار نماینده چیز دیگری است.

وی وظیفه نماینده را تصویب قانون خوب در جریان اداری جامعه دانست تا بهترین سیستم اداری را داشته باشیم.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه استان ما یک شهر بزرگ است و نگاه ما هم باید استانی باشد و نمی‌توان تفکیک کرد، یادآور شد: مسئله کشاورزی مربوط به کل استان‌های شمالی است و تنها نمی‌توان گفت کشاورزی میاندورود و یا مازندران.

عده‌ای دنبال شکاف و دو دستگی بین ساری و میاندورود هستند

یوسف‌نژاد در ادامه با اشاره به اینکه یک عده می‌خواهند شکاف و دو دستگی بین ساری و میاندورود ایجاد کنند، تصریح کرد: ساری و میاندورود یکپارچه و متصل به هم هستند و یک نماینده دارند و مسائل آنها نزدیک به هم است.

وی با تاکید بر اینکه در ساری ساختار اداری ما در آن زمان اجازه نمی‌داد پاسخگوی 400 روستا باشد، اظهار کرد: براساس صلاحیت‌های کارشناسی که دستگاه‌ها داشتند میاندورود به شهرستان ارتقا یافت.

عضو کمیسیون شوراها مجلس شورای اسلامی درباره پذیرفتن مسئولیت، گفت: در جمهوری اسلامی اعتقاد داریم خدمت‌گذاری امانتی در دست ما است که به مردم نفع برسانیم و باید حداکثر استفاده را برای پیشرفت و خودسازی انجام دهیم.

تغییراتی در ارزش افزوده به نفع شهرداری‌های کوچک اتفاق افتاده است

یوسف‌نژاد خاطرنشان کرد: مشکلات شوراهای شهر و روستاها در کمیسیون شوراها و امنیت داخلی در حال بررسی است و طرح دهیاری‌ها کلیات آن تصویب شده و درباره امنیت شغلی دهیاران، شهرداران و شوراها کمیته‌ای تشکیل و در حال بررسی است.

وی مهمترین مسئله شهرداری‌های کوچک را تامین منابع دانست و افزود: در ماده 38 و 39 قانون مالیات‌ها که مربوط به ارزش افزوده است در کمیسیون تلفیق برنامه، تغییراتی در ارزش افزوده به نفع شهرداری‌های کوچک اتفاق افتاده است.

در عزل و نصب‌های ساری دخالت نمی‌کنم

یوسف‌نژاد با تاکید بر اینکه در عزل و نصب‌ها در ساری به هیچ عنوان دخالت نمی‌کنم، بیان کرد: چون برگزاری انتخابات شوراها وظیفه مجلس شورای اسلامی است به‌عنوان عضو کمیسیون تخصصی مرتبط با این قضیه پیشنهاد می‌کنم در رابطه با جنبه نظارتی و صلاحیت‌ها دید شما بازتر باشد چون جهت مجلس و نظام و حرکتی که نظام دارد به سمت مشارکت بیشتر مردم در انتخابات است.

وی با بیان اینکه از کسانی که غیرقانونی رد صلاحیت شوند از حقوقشان دفاع می‌کنم، گفت: در موضوع انتخابات دخالت نمی‌کنیم و دوست نداریم دخالت کنیم اما اگر کسی حقش ادا نشده و از حقوقش محروم شده باشد به‌عنوان نماینده و عضو کمیسیون شوراها چه در سطح شهرستان و چه در سطح استان دفاع می‌کنم.

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی، اظهار کرد: در قانون 5 ساله توسعه، کمیسیون تلفیق برنامه در بخش ورزش مقرر کرد علاوه بر اعتباراتی که در سال دارند هر ساله یک هزار و 350 میلیارد تومان به بخش ورزش با تخصیص 100 درصد اختصاص یابد.دیدگاه شما در مورد : در عزل و نصب‌های ساری دخالتی نمی‌کنم/ از کسانی که غیرقانونی رد صلاحیت شوند دفاع می‌کنم

در عزل و نصب‌های ساری دخالتی نمی‌کنم/ از کسانی که غیرقانونی رد صلاحیت شوند دفاع می‌کنم تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ