• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 24258 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 25 آذر 1395 - ساعت: 17:08

چاپ
انجام نشدن دوربرگردان سورک قابل قبول نیست/ شهرداری به تنهایی نمی‌تواند کاری کند

فرماندار میاندورود:

انجام نشدن دوربرگردان سورک قابل قبول نیست/ شهرداری به تنهایی نمی‌تواند کاری کند


فرماندار میاندورود گفت: قرار بود دوربرگردان یک ماهه درست شود این چه نقشه‌ای است که دو ماه گذشته اما اقدام خاصی انجام نگرفت.

به گزارش میانخبر، ارسطو قادری در جلسه شورای اداری میاندورود که در هتل بادله برگزار شد، اظهار کرد: با تولد پیامبر و اختلاف نظر درباره زمان دقیق تولد، عده‌ای خواستند تفرقه ایجاد کنند به همین دلیل امام(ره) برای از بین بردن دشمنان دین اصل وحدت را طرح موضوع کردند و اتحاد را بین شیعه و سنی ایجاد کرد.

وی بیان کرد: امام(ره) به برپایی نماز جماعت و نماز جمعه به‌عنوان وحدت بین مسلمانان تاکید داشتند.

فرماندار میاندورود با بیان اینکه همیشه دنبال وحدت باشید، گفت: نقد کنید و نقادی باید انجام شود، نقادی یعنی حفاظت کردن موضوع اما اگر با نقادی امید را در بین مردم از بین ببریم کار درستی نیست.

قادری با اشاره به خسارت اخیر به باغداران، تصریح کرد: از باغداران عذرخواهی می‌کنیم که نتوانستیم فضا را جمع کنیم اما تلاش خود را انجام دادیم.

وی افزود: به محض ابلاغیه جلسه برگزار کردیم و مرکباتی که می‌بایست دور ریخته می‌شد دولت دستور به خریداری و استفاده در مراکز آب‌میوه گیری داد.

رئیس شورای اداری میاندورود به کلنگ‌زنی دوربرگردان در هفته دولت در سورک اشاره کرد و گفت: قرار بود دوربرگردان یک ماهه درست شود این چه نقشه‌ای است که دو ماه گذشته اما اقدام خاصی انجام نگرفت.

قادری با بیان اینکه ولیزاده در زمان حضور خود کارهای زیربنایی خوبی در شهر انجام داده است، افزود: شهر متعلق به همه است و از این شهر باید همه بهره‌مند شوند به همین دلیل طوری ساخته شود که همه لذت ببرند.

فرماندار میاندورود نماد مرکز شهرستان و شهر را شهرداری دانست و ادامه داد: شهرداری به تنهایی نمی‌تواند شهر را دگرگون کند و همه باید پای کار باشند.دیدگاه شما در مورد : انجام نشدن دوربرگردان سورک قابل قبول نیست/ شهرداری به تنهایی نمی‌تواند کاری کند

انجام نشدن دوربرگردان سورک قابل قبول نیست/ شهرداری به تنهایی نمی‌تواند کاری کند تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ