• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 24259 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 25 آذر 1395 - ساعت: 18:07

چاپ
بیشتر مشکلات شهرستان روی دوش سورک است

رئیس شورای اسلامی شهر سورک:

بیشتر مشکلات شهرستان روی دوش سورک است


رئیس شورای اسلامی شهر سورک، گفت: شهر سورک به‌عنوان مرکز شهرستان بیشتر مشکلات شهرستان، روی دوش آن قرار دارد به همین دلیل باید نگاه ویژه‌ای به آن شود.

به گزارش میانخبر، علی‌اکبر قاسم‌زاده امروز در مراسم تکریم و معارفه شهردار سورک در هتل بادله، اظهار کرد: میاندورود به‌دلیل داشتن مواهب الهی چون دریا و جنگل و چهار خط طلایی و هم‌جواری با بندر امیرآباد شرایط ویژه‌ای دارد.

وی بیان کرد: شهر سورک به‌عنوان مرکز شهرستان بیشتر مشکلات شهرستان، روی دوش آن قرار دارد به همین دلیل باید نگاه ویژه‌ای به آن شود.

رئیس شورای اسلامی سورک با بیان اینکه سورک می‌تواند کمک حال مرکز استان از نظر ترافیکی و ... باشد، خاطرنشان کرد: حضور اعضای شورای شهر ساری به‌دلیل دوستی و رفاقت بین دو شهر است.

قاسم‌زاده به اجرا نشدن دوربرگردان و میدان چهارراه آزادگاه اشاره کرد و گفت: برای سهولت در رفت و آمد مردم شهر و شهرستان باید این پروژه‌ها با حمایت مسئولان هر چه زودتر انجام شود.

وی سهم شهرداری سورک از تجمیع عوارض را ماهیانه حدود 15 میلیون تومان بیان کرد و افزود: مالیات بر ارزش افزوده بعد از تجمیع عوارض برای شهرداری‌هایی مانند سورک که زیر 20 هزار نفر جمعیت دارند مشکل ایجاد کرده است.دیدگاه شما در مورد : بیشتر مشکلات شهرستان روی دوش سورک است

بیشتر مشکلات شهرستان روی دوش سورک است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ