• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 24286 - تاریخ انتشار : دوشنبه 29 آذر 1395 - ساعت: 12:11

چاپ

انصراف ۵۰ هزار بازنشسته از بیمه تکمیلی


مدیرکل فرهنگی اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری با اشاره به افزایش سقف تعهدات بیمه تکمیلی از اول شهریورماه گفت: دو میلیون نفر تحت پوشش بیمه تکمیلی داریم که امسال تعداد انصرافی از آن 50 هزار نفر بوده است.

به گزارش میانخبر، عباس رشیدی در خصوص بیمه تکمیلی بازنشستگان گفت: قرارداد ما از اول شهریورماه شروع شد و تغییراتی در بسته خدمتی لحاظ شد و تعهدات اعمال جراحی و بستری فوق تخصصی تا سقف 15 میلیون تومان، بستری عمومی تا سقف 7 میلیون و 500 هزار تومان و هزینه‌های تشخیصی درمانی تا سقف 550 هزار تومان، هزینه‌های آزمایشگاهی تا 280 هزار تومان است.

مدیرکل فرهنگی اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری با اشاره به اینکه 742 هزار سند در حوزه آزمایش ارائه شده است و در صدر اسناد پزشکی ارائه شده قرار دارد، گفت: بیمارستان های دولتی در اختیار بازنشستگان است و توصیه ما این است که بازنشستگان بیشتر از بیمارستان های دولتی استفاده کنند، البته بیمه‌گر با بیمارستان های خصوصی نیز قرارداد دارد.

رشیدی درباره آمار انصراف دهندگان از بیمه تکمیلی گفت: دو میلیون جمعیت بیمه شده داریم که تعداد انصرافی بسیار کم و امسال 50 هزار نفر بود.

وی با بیان اینکه 25 هزار و 400 بیمار خاص داریم عنوان کرد: هزینه‌های بیماران خاص را تا سقف‌های تعیین شده پرداخت می‌کنیم.

مدیرکل فرهنگی اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری همچنین درباره تورهای گردشگری بازنشستگان گفت: قبلا سقف سفر بازنشستگان محدود و دو سفر در دوره بازنشستگی بود که امسال به سه سفر رسیده است و آب درمانی محلات خارج از سهمیه سفر قابل استفاده است. کمک هزینه 250 هزارتومانی نیز به 300 هزار تومان رسیده است.

رشیدی ادامه داد: کمک هزینه عتبات عالیات نیز از 550 هزار تومان به 600 هزار تومان افزایش یافته است.

وی با بیان اینکه شرکتهای مجری سفرها را برای عیدنوروز افزایش خواهیم داد گفت: امسال آمار ثبت نامی از 90 هزار نفر به 150 هزار نفر رسیده است چراکه در ایام نوروز استقبال بالا است.

مدیرکل فرهنگی اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری ادامه داد: بازنشستگان با مراجعه به سایت صندوق بازنشستگی می توانند در این تورها ثبت نام کنند که البته از بهمن ماه این سامانه برای ایام نوروز باز می شود.


منبع : دانا

مطالب مرتبط با : انصراف ۵۰ هزار بازنشسته از بیمه تکمیلی
دیدگاه شما در مورد : انصراف ۵۰ هزار بازنشسته از بیمه تکمیلی

انصراف ۵۰ هزار بازنشسته از بیمه تکمیلی تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ