• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 24304 - تاریخ انتشار : دوشنبه 29 آذر 1395 - ساعت: 17:06

چاپ

لشکر ۲۵۰ نفره رفسنجانی وارد بوشهر شد


هیئتی 250 نفر شامل 50 خبرنگار به همراه 200 نفر دیگر امروز برای همراهی هاشمی رفسنجانی در سفر به جزیره خارگ وارد بوشهر شدند.

به گزارش میانخبر، درحالی که در چند روز گذشته رسانه های محلی از حضور حجت الاسلام هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در دانشگاه آزاد خارگ و سخنرانی به مناسبت روز دانشجو خبر داده بودند اما این سفر به دلایلی نامعلوم به تعویق افتاد.

پایگاه خبری تحلیلی «گام نیوز» نیز در خبری از لشکرکشی حجت الاسلام هاشمی رفسنجانی به استان پرده برداشت و در شنیده های خبری خود احتمال حضور هیئتی 200 نفره را در جزیره خارگ به همراه رئیس تشخیص مصلحت نظام مخابره کرد.

حال پس از چند روز از انتشار خبر، دقایقی پیش این خبر به واقعیت تبدیل شد و بر اساس خبرهای رسیده هیئتی 250 نفر شامل 50 خبرنگار به همراه 200 نفر دیگر امروز وارد بوشهر شدند. افزودن بر این 250 نفر قطعا ًافرادی دیگری روز سفر هاشمی به خارگ وی را همراهی خواهند کرد.

هاشمی رفسنجانی که گفته می شود روز چهارشنبه وارد جزیره جزیره خارگ می شود قرار است در جریان این سفر بازدیدی از تاسیسات نفتی خارگ و سخنرانی در جمع دانشجویان و مسئولان دانشگاه آزاد خارگ را در برنامه های خود داشته باشد.

شنیده ها حاکی از آن است تیم تشریفات و امنیت هاشمی از چند روز پیش جهت هماهنگی سفر ایشان در خارگ حضور داشته اند.

چرایی حضور این تعداد افراد برای همراهی رئیس تشخیص مصلحت نظام در سفر به علامت سوالی برای مردم تبدیل خواهد شد.

گفتنی است حضور این تعداد افراد در سفر هاشمی رفسنجانی قطعاً مستلزم هزینه هنگفتی است که با توجه به اوضاع نامناسب اقتصادی و معیشت مردم و رکود حاکم در کشور قطعاً دید منفی مردم را به همراه خواهد داشت.

هاشمی رفسنجانی فروردین ماه امسال نیز به همراه اعضای خانواده خود با حضور در عسلویه، برای اولین بار از تاسیسات پارس جنوبی بازدید کرده بود.


منبع : دانا

مطالب مرتبط با : لشکر ۲۵۰ نفره رفسنجانی وارد بوشهر شد
دیدگاه شما در مورد : لشکر ۲۵۰ نفره رفسنجانی وارد بوشهر شد

لشکر ۲۵۰ نفره رفسنجانی وارد بوشهر شد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ