• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 24325 - تاریخ انتشار : دوشنبه 29 آذر 1395 - ساعت: 19:09

چاپ
سازمان بیمه سلامت ایران با 4500 میلیارد تومان بدهی به پیشواز سال 96 می‌رود

سازمان بیمه سلامت ایران با 4500 میلیارد تومان بدهی به پیشواز سال 96 می‌رود


مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران گفت: سازمان بیمه سلامت ایران با 4500 میلیارد تومان بدهی به پیشواز سال 96 می‌رود.

به گزارش میانخبر، محمدجواد کبیر عصر امروز در نشست خبری از بدهی بیمه سلامت خبر داد و اظهار داشت: سازمان بیمه سلامت ایران با 4500 میلیارد تومان بدهی به پیشواز سال 96 می‌رود.

وی با اشاره به چهار وظیفه بیمه سلامت ایران، گفت: حفاظت از مردم، چتر حفاظتی و حمایتی، فراهم آوردن دسترسی و بهره‌مندی یکسان و ایجاد تضمین لازم برای کمیت و کیفیت از چهار ماموریت اصلی این سازمان است.

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران با اشاره به حمایت دولت در این زمینه، یادآور شد: با حمایت دولت تدبیر و امید بیش از 5 هزار و 700 میلیارد تومان بدهی داشتیم که 8 هزار میلیارد تومان اوراق قرضه از طریق خزانه تصویب شد که تاکنون 4 هزار میلیارد تومان آن دریافت شده است.

این مسؤول از پرداخت بخشی از بدهی‌ها خبر داد و اعلام کرد: بدهی اکثر داروخانه‌ها، موسسات طرف قرارداد و آزمایشگاه‌ها تا پایان خرداد و تیرماه سال 95 پرداخت شده است.

کبیر با اشاره به بدهی قابل توجه بیمه سلامت، خاطرنشان کرد: متاسفانه بر اثر مشکلات پیش رو از گذشته تا حال این سازمان با بدهی قابل توجهی به پیشواز سال 96 خواهد رفت.

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران با بیان اینکه در تلاش برای زیر پوشش بردن تعداد بیش‌تری از مردم هستیم، اذعان داشت: امیدوارم در این خصوص بتوانیم به خوبی عمل کرده و همچون سال‌های گذشته تعداد افراد بیش‌تری را زیر پوشش ببریم.

این مسؤول بر تحقق اقتصاد مقاومتی تاکید کرد و اظهار داشت: تحقق اقتصاد مقاومتی یکی از مهم‌ترین موضوعاتی که در تلاش برای اجرای آن هستیم و این موضوع باید در استان‌ها نیز مد نظر قرار گیرد.


منبع : فارس

مطالب مرتبط با : سازمان بیمه سلامت ایران با 4500 میلیارد تومان بدهی به پیشواز سال 96 می‌رود
دیدگاه شما در مورد : سازمان بیمه سلامت ایران با 4500 میلیارد تومان بدهی به پیشواز سال 96 می‌رود

سازمان بیمه سلامت ایران با 4500 میلیارد تومان بدهی به پیشواز سال 96 می‌رود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ